У Львові стартував 11 міжнародний кінофестиваль Wiz-Art
09.08.2018 22:56
110
0

Таким салоганом фестиваль намагається звернути увагу на те, що ненавмисне або ж спеціально залишається поза увагою, те, що заховане в глибині чи лежить на поверхні.
У програмі фестивалю заплановано показ 127 короткометражок, режисерами яких є представники Ірландії, Нідерландів, Бельгії та України, - розповідає zaxid.
Відкривав фестиваль, гурт «Melancholy Drive». У перший день на фестивалі відбувся показ фільмів «Lviv-Intervision», «Хвиля», «Ботаніка», «Догори дригом» та «Поштовх». Кожна із цих стрічок показує глядачам те, на що часто закривають очі і про що не прийнято говорити.
25 стрічок із 127 братимуть участь у міжнародному та національному конкурсі, де боротимуться за гран-прі у розмірі 20 тис. грн у номінації за найкращу режисуру та сценарій. Переможців обиратиме міжнародне журі, а саме Массіміліано Нардуллі (Італія), Марк Реймонд Вілкінс (Швейцарія) та Дарія Бассель (Україна).
«Дуже приємно бути на цьому фестивалі. Я хотів сюди потрапити і ось я нарешті тут. Я певен, що досвід перегляду фільмів в мене буде приємним. Я давно знаю і працюю з командою Wiz-Art та знаю організаторів, тому я впевнений, що фестиваль виправдає мої сподівання» - ділиться враженнями Массіміліано Нардуллі, фестивальний відбірник та консультант.Фестиваль триматиме до 12 серпня. Нагадаємо, Дух минувшини в сьогоденні на Іршавщині (ВІДЕОАНОНС)
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0