У Києві чоловік набив тату з логотипом магазину на обличчі заради iPhone 12 (ФОТО)

27.05.2021 05:30 2910 2
У Києві чоловік набив тату з логотипом магазину на обличчі заради iPhone 12 (ФОТО)

Всього татуювання зробили дев'ять осіб, п'ять з яких — співробітники компанії.

У Києві сміливець наважився набити татуювання на обличчі з логотипом магазину в обмін на новий iPhone 12. Про це йдеться на офіційному порталі магазину техніки iLounge. Сміливця звуть Вадим Породко. Чоловік зробив татуювання з логотипом київського магазину техніки на обличчі, а в обмін отримає новий смартфон iPhone 12 і довічний статус VIP-клієнта. З нагоди відкриття магазину проходила акція для сміливих людей, яким вже виповнилося 18 років. Їм запропонували зробити татуювання з логотипом магазину в обмін на цінні подарунки. Всього в Києві знайшлося 9 сміливців, п'ять з яких — співробітники магазину. Їм зробили татуювання за ескізами відомих тату-майстрів. І в магазині відзначили Вадима Породко, який наважився на малюнок на своєму обличчі в обмін на iPhone.
"Окремо хочеться виділити сміливця Вадима Породко, який зробив татуювання з нашим логотипом на обличчі. Завдяки своєму сміливого вчинку він виграв iPhone 12, став новим обличчям нашого бренду й отримав довічний статус VIP-клієнта", — йдеться в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3,5 млн доларів посади голови Кіровоградської ОДА: працівники СБУ затримали двох ділків (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...