Головна » Життя

У Кабміні вирішили легалізувати подвійне громадянство

Юридичний статус закордонного українця не наповнений достатнім вмістом, а ініціатива дозволить мільйонам людей зберегти зв'язок з Україною

МЗС України займається розробкою законопроекту про надання подвійного громадянства, пише Strana.ua
Про це у вівторок, 15 жовтня, повідомив віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, передає РБК-Україна.

У нас в уряді є кілька підходів до того, як повинна бути впроваджена ідея про подвійне громадянство, мої колеги з МЗС доводять все це до цілісної концепції, але для мене зараз найважливіше, що всі дозріли для того, щоб працювати над цим питанням. ми починали з того, що це питання сприймався як щось цілком космічне і нереалізоване. А зараз ми вже обговорюємо конкретний законопроект “, – підкреслив Кулеба.

Він також зазначив, що юридичний статус закордонного українця не наповнений достатнім вмістом, а ініціатива дозволить мільйонам людей зберегти зв’язок з Україною.

“Так склалося, що мільйони людей виїхали. І ми повинні зберегти їх зв’язок з Україною. І паспорт, громадянство – одна з таких сполучних ланок. Я радий, що є еволюція в цьому питанні. І сподіваюся, що воно буде підтримано суспільством, тому що заборона на подвійне громадянство був створений в одному контексті, а зараз контекст зовсім інший “, – сказав дипломат.

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...