У Берегові обговорять реконструкцію колишньої військової частини під житлову забудову

24.07.2018 17:26 17 0
У Берегові обговорять реконструкцію колишньої військової частини під житлову забудову
Так, за повідомленням Берегівської міськради, у місті пройде громадське обговорення містобудівної документації:
«Зміни до детального плану території «Реконструкція території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті Берегово, Закарпатської області».
Проект розроблений  ПП Зазулич С. І., сертифікат №003307 від 14.07.2016 р.
«У відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення сталого розвитку території міста Берегове, на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 06.06.2018р. №157 «Про надання дозволу на розроблення детального плану по внесенню змін в містобудівну документацію «Реконструкція території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті Берегово, Закарпатської області», - йдеться у повідомленні.
Для ознайомлення з містобудівною документацією, пропозиціями та побажаннями в письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: [email protected] Пропозиції та зауваження просимо надати до 16.08.2018р. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів орієнтовно будуть відбуватися 17.08.2018р. о 14 год. к.ч. у приміщенні відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Берегові містяни перекрили вулиці: організовано два блокпости (ФОТО) Читайте також: “Голод – не тітка”: в Берегові безкоштовної їжі потребують сотні містян (ФОТО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...