"Голод – не тітка": в Берегові безкоштовної їжі потребують сотні містян (ФОТО)

24.07.2018 14:15 40 0
"Голод – не тітка": в Берегові безкоштовної їжі потребують сотні містян (ФОТО)
Про це в соцмережі фейсбук повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк. Слід зазначити, що у місті Берегово реалізовується проект «соціальна кухня», у рамках якого протягом тижня (з понеділка до п’ятниці ) є можливість пригощати до 300 нужденних берегівчан гарячими обідами.
"Наразі сформувалася практика, коли відвідувачі беруть із собою тару для їжі та обідають вже вдома. Крім того, коли не всі члени родини можуть прийти до соціального центру, їх порції забирають родичі. Кухня діє на базі міського центру соціального обслуговування (вул. Казінці, 5),видаючи наразі близько 200 порцій. Сьогодні мав можливість проінспектувати роботу кухні. Виявлені деякі організаційні недоліки, що будуть найближчим часом усунені.  Тож, ті, хто має нужду в такому харчування, може звернутися до керівника соціальної кухні Миколи Павлюка в час видачі обідів (з 11.00 до 13.00)", - написав Бабяк.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Берегово чекає представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області. Читайте також: Врятуйте смертельно хворе 8-річне серце Дмитрика з Берегова.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...