У 2022 році в Україні зросте зарплата для низки професій

14.01.2022 21:24 958 0
У 2022 році в Україні зросте зарплата для низки професій

Для одних підвищення буде суттєвим, а для частини, можна сказати, незначним.

Фахівці тих професій, яким підвищення буде мінімальним, ризикують не надто відчути дане покращення. Адже ціни в Україні зростають величезними темпами, відповідно, інфляція може "з’їсти" ці додаткові надходження.

Зарплата медикам 2022

Мабуть, найбільш суттєвим підвищенням можна назвати зарплати медичних працівників. Український уряд ухвалив рішення перерахувати зарплату лікарям та середньому медичному персоналу.

Зарплата медикам зросте і вже за січень вона має становити:

  • для лікаря – не менше 20 тисяч гривень на місяць;
  • для медсестри – 13,5 тисяч.

Підвищення зарплат торкнеться державних та комунальних закладів охорони здоров’я,  а також тих установ, які мають договір з НСЗУ.

Важливим уточненням є те, що лікарі-інтерни підвищену зарплату не отримуватимуть. Також додамо, що такі суми отримуватимуть ті медики, які виконають повністю місячну (годинну) норму праці.

Зарплата поліцейських, рятувальників, прикордонників та інших

Згідно нещодавно озвученої інформації міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським, підвищення зарплат торкнеться правоохоронців зі структури МВС:

  • поліцейських,
  • прикордонників,
  • рятувальників,
  • працівників міграційної служби,
  • нацгвардійців.

Для них підвищення буде не таким суттєвим, як для медиків, а всього на 10%. Гроші вдалося акумулювати завдяки спеціальній операції "Акциз", яку розпочали з листопада 2021 року. Суть її полягала в боротьбі з нелегальною реалізацією підакцизних товарів.

Також з лютого правоохоронці знову отримають право на пільговий лізинг на житло.

Зарплата держслужбовців

Понад 200 тисяч чиновників також мають шанс отримувати більші зарплати. Поки невідомо, чи буде це вже з лютого, адже поданий нацагенством України з питань державної служби проєкт нових посадових окладів Уряд ще не затвердив.

Документом пропонується збільшити зарплати державним службовцям в середньому на 9,3%. Одним із мотивів є величезна кількість звернень від людей, тобто, збільшення навантаження на чиновників.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...