"Це брехня, що українська держава не причетна до "Миротворця", - Сійярто

11.10.2018 13:04 25 0
"Це брехня, що українська держава не причетна до "Миротворця", - Сійярто
Відповідну заяву зробив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, пише прес-служба уряду.
"Це брехня, що українська держава не має нічого спільного з веб-сайтом, на якому перераховані підозрювані з українсько-угорським громадянством", - сказав він.
Міністр Сійярто також пояснив, що в переліку є особисті дані, недоступні з відкритих джерел - їх можна отримати виключно від спецслужб або урядових джерел.
"Крім того, один з директорів НУО, який керував екстремістським веб-сайтом, працював в українській спецслужбі", - додав Петер Сійярто.
Раніше, "Миротворець" опублікував список із 313 закарпатців, власників угорських паспортів, які нібито є держслужбовцями та чиновниками місцевого самоврядування. У списку ці люди з'явилися через те, що "присягнули на вірність Угорщині", перебуваючи на державній службі та в органах місцевого самоврядування. Слід також зазначити, що в базі раніше опинився і сам Сійярто. Він вважає, що за цим стоїть президент України Петро Порошенко. На думку міністра, Порошенко дав згоду на "кампанію ненависті", намагаючись підвищити свою популярність перед виборами. Напередодні Будапешт викликав "на килим" посла України через угорський список "Миротворця". Нещодавно між Україною та Угорщиною виник паспортний скандал, в результаті якого країни обмінялися видвореннями дипломатів.

Нагадуємо, Миротворець оприлюднив доповненний список чиновників з подвійним громадянством (СПИСОК)

Читайте також: Паспортний скандал: на сайт “Миротворець” вносять закарпатців з угорським громадянством

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...