ТОВ «Закарпатгаз Збут» забезпечує підприємців і газом, і електроенергією

31.08.2021 10:11 317 0
ТОВ «Закарпатгаз Збут» забезпечує підприємців і газом, і електроенергією

У червні минулого року ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», отримало ліцензію на право ведення діяльності з постачання електричної енергії. Компанія відразу розпочала активно формувати власну клієнтську базу. Охочих купувати газ та електроенергію в одного постачальника з кожним місяцем з’являється все більше.

«Важливим чинником вигідної співпраці з ТОВ «Закарпатгаз Збут» є можливість обрати саме пакетну пропозицію і отримувати газ та електроенергію від однієї компанії. Наші клієнти вже оцінили переваги такого «пакету», адже з кожним працюємо індивідуально та надаємо реальні інструменти для економії. Крім того, юридичні особи мають можливість платити за послугу розподілу електрики через свого постачальника», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець. 

На ринку електричної енергії «Закарпатгаз Збут» має ряд переваг:

1. Компанія забезпечує бізнес та бюджетні організації супроводом персонального менеджера, який оперативно формує рахунки та акти виконаних робіт з обох видів постачання;2. Для представників малого та середнього бізнесу спеціалісти розробили особистий кабінет 104 Бізнес Онлайн. Завдяки йому можна замовляти та коригувати потрібні обсяги, контролювати документообіг та отримувати рахунки онлайн;3. Клієнти ТОВ «Закарпатгаз Збут» цілодобово забезпечені офлайн та онлайн підтримкою. Персональний менеджер завжди на зв’язку і проконсультує з усіх питань, які виникають.4. Наші спеціалісти не виставляють штрафи та небаланси, навіть якщо вони з’являються за підсумками місяця.

У компанії звертають увагу: за постачання ресурсу клієнт сплачує відповідно до обраного ним графіку. Він може обрати один з трьох варіантів оплати – це передплата, подекадна оплата і післяплата.

Детальніше з умовами постачання електроенергії можна ознайомитися на офіційному сайті ТОВ «Закарпатгаз Збут» - https://zk.gaszbut.com.ua/business

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...