Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» набирає популярності серед клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут»

04.08.2021 14:30 386 0
Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» набирає популярності серед клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут»

Станом на 4 серпня тариф «Твій газ Рівномірний платіж» від ТОВ «Закарпатгаз Збут» (працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ») обрав 3861 споживач природного газу.

«Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» – це один з продуктів нашої компанії, який допомагає знизити надмірне навантаження на сімейний бюджет під час опалювального сезону. Найбільше тариф користується популярністю на Ужгородщині, Мукачівщині та Хустщині – від споживачів з цих районів ми маємо найбільше заяв на приєднання. До речі, 99% клієнтів, що обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж, окрім газової плити, мають опалювальні прилади», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Побутові споживачі, які обрали цю комерційну пропозицію, сплачуватимуть однакові суми щомісяця, незалежно від обсягів споживання газу.

Розмір щомісячного платежу вираховується так: річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну (при підключенні у серпні вона становить 7,99 грн) і ділиться на рівні частини. Споживач щомісяця сплачує однакову суму, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу (30.04.2022 року). 

Приєднатися до тарифу можна з 1 травня до 31 серпня поточного року.

Для переходу на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання. Це можна зробити у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua та у відділеннях ТОВ «Закарпатгаз Збут» за адресами –https://zk.gaszbut.com.ua/contacts.

Також можна заповнити форму зворотного зв’язку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» за посиланням https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/. Наш менеджер зателефонує і розповість, як швидко та зручно перейти на вигідний тариф.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...