Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрали понад 5700 клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут»: підключитися можна до 30 вересня (ВІДЕО)

21.09.2021 22:25 682 0
Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрали понад 5700 клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут»: підключитися можна до 30 вересня (ВІДЕО)

ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», отримало від своїх клієнтів 5753 заявки на підключення до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». Найбільша кількість заявок надходить з Ужгорода, Мукачева та Хуста.

Станом на 21 вересня на тариф переведено 5128 споживачів. 99% клієнтів, що обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж, окрім газової плити, мають опалювальні прилади.

Ужгородка Лілія Мізун обрала тариф «Твій газ Рівномірний платіж», аби зменшити витрати в опалювальний період. 

 

«У мене газове опалення і зимою я платила близько 2000 гривень. Для сімейного бюджету це багато. Знайомі запропонували мені підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж» і тепер до травня наступного року платитиму 1024 грн і це дуже вигідно для мене», – розповіла пані Лілія.

 

У ТОВ «Закарпатгаз Збут» наголошують: приєднатися до тарифу можна до 30 вересня. 

За словами директорки компанії Вікторії Томинець, з 276 тисяч клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут», 92% мають індивідуальне опалення.

 

«80% річного споживання припадає на опалювальний період. Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дасть можливість клієнтам щомісячно платити одну і ту ж суму. Тобто споживач не перейматиметься, наскільки різко зростає споживання газу та оплата за нього, оскільки тариф розраховується ще до початку опалювального періоду. Тариф дасть можливість не накопичувати заборгованість і, відповідно, не мати ризиків відключення і розвантажити сімейний бюджет», – зауважила Вікторія Томинець.

 

Для переходу на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання. Це можна зробити у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua та у відділеннях ТОВ «Закарпатгаз Збут» – https://zk.gaszbut.com.ua/contacts

Також можна заповнити форму зворотного зв’язку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Менеджер компанії зателефонує і розповість, як швидко та зручно перейти на вигідний тариф.

Довідка: Термін дії тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» – до 30 квітня 2022-го року. Ціна газу – 7 гривень 99 копійок за кубометр. Розрахувати щомісячний платіж просто. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від  річного обсягу. Після завершення дії тарифу буде розраховано різницю між об'ємом фактично спожитого газу та об'ємом газу, за який ви сплатили. Фактичний об'єм спожитого газу буде визначений на підставі даних вашого лічильника. Якщо ви використали менше газу, ніж оплатили, надлишок коштів залишиться на вашому особовому рахунку як переплата на майбутній період. Якщо ви використали більше газу, ніж оплатили, то за цей обсяг газу потрібно буде доплатити за фіксованою в тарифі ціною – 7,99 грн за кубометр. Інформація про остаточний розрахунок буде наведена у платіжці за квітень 2022 року.

ВІДЕО - https://www.youtube.com/watch?v=Rfx6w4idNJM


 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...