Свято продовжується: як в Ужгороді відзначають 1128-у річницю (ФОТО)

12.09.2021 17:09 842 0
Свято продовжується: як в Ужгороді відзначають 1128-у річницю (ФОТО)

В Ужгороді продовжують відзначати 1128-у річницю. До Дня міста організовано чимало розваг як для дорослих так і  для маленьких ужгородців.

 Сьогодні майстер-клас для найменших жителів міста організувала дитяча професійної студії Петра Свалявчика, яка за особливою методикою працює в місті з 2019 року.
Найрізноманітніші фарби, усілякі кольори, крейда, папір, мольберти, асфальт – усе до послуг охочих спробувати свої таланти.
Митець одразу на набережній творить натюрморт із соняшниками, допомагає діткам порадами, підтримує похвалою. Запланована також спільна робота над одним мальовничим полотном.

Окрім того, малюків потішили виставою лялькового театру “Бавка” “Чародій Марабу”, розвагами з аніматорами та майстер-класи.
Також творча молодь сьогодні виступить на головній сцені свята на площі Поштовій. Початок – о 17:00.

Серед приємних бонусів безкоштовна екскурсія історичним центром Ужгорода для всіх охочих. До Дня міста сьогодні що дві години – о 12, 14,16 та 18 стартують від червоного автобуса на набережній Незалежності.
Екскурсоводи – Марія Заболотна, Ірина Газій.
До речі, червоний автобус – не лише чудовий орієнтир, колоритна фотозона, а й виконує роль туристично-інформаційного центру.

З Днем Ужгорода сьогодні на площі Театральній вітав один із найгалантніших колективів краю – естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії під керівництвом народного артиста України Володимира Співака.
Музиканти виконували дуже різні та колоритні твори – Степана Єдинака, Анатолія Кос-Анатольського, хіти Фреді Меркюрі, Стерлінга Редкліфа, Deep purple, гопак.
Ведуча концерту, Ольга Донецька, розповіла, що оркестр готується до «юної» річниці – 16-ліття.


А от на гастрономічній локації біля «Совиного гнізда» сьогодні виступили колоритні ужгородські гурти, додавши до «смаку» свята музичного настрою.
Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» (керівники – Олександр та Віктор Шостаки, балетмейстер – Роза Мацак) яскраво та динамічно виконали закарпатські народні пісні й танці, колориту виступам додали барвисті костюми.
Народний музичний гурт «Гудацька тайстра» (керівник – Володимир Короленко) виконав автентичні народні пісні та інструментальні мелодії, композиції, аранжовані самими учасниками гурту. Характерною рисою колективу є оригінальне поєднання інструментального виконання зі співом учасників.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!