Суші в Києві - огляд ресторанів і суші-барів

19.10.2021 12:46 383 0
Суші в Києві - огляд ресторанів і суші-барів

Зараз суші в Києві доступні абсолютно кожному. Можна підібрати заклад, який буде повністю відповідати конкретному бюджету і запитам. Все залежить від ваших можливостей. У цьому огляді зібрані найпопулярніші суші-бари і ресторани, в яких ви знайдете смачні японські страви з будь-якими розцінками. Гарантована надійність, висока якість.

Egersund Seafood

Це преміальний заклад, в якому можна замовити незвичайні роли з риби Матіас, сібас, краба, лосося, привезеного прямо з норвезьких вод. Поставки виконуються на регулярній основі. Гарантовано висока якість, відмінний смак. Для правильного транспортування і зберігання цей заклад використовує інноваційні методики і обладнання. Ресторан ручається за високу якість приготованих страв і повне збереження всіх корисних властивостей норвезької риби.

Переваги Egersund Seafood:

  • Преміальне обслуговування;
  • Широкий асортимент;
  • Швидка доставка;
  • Індивідуальний підхід.

Незважаючи на високий цінник, клієнтів дуже багато. Відмінна якість, регулярні поставки риби з Норвегії і незвичайне меню привертає багато уваги з боку потенційних клієнтів. У цьому місці також є вигідні знижки для іменинників. Всі деталі ви можете дізнатися в одного з менеджерів Egersund Seafood або прямо на офіційному сайті.

«Муракамі»

Це популярний заклад, який працює в Києві вже кілька років. Там ви знайдете не тільки японські, але і паназіатські, китайські страви. Гарантовано висока якість. В меню мало оригінальних позицій, оскільки здебільшого це заклад орієнтується саме на традиційному напрямку. Розцінки встановлено доступні, тому переплачувати за роли в цьому місці вам не доведеться. По вівторках і четвергах діють щасливі години. Якщо ви зробите замовлення з 15 до 18, то на весь чек отримаєте знижку в розмірі 40%, що дуже навіть вигідно.

Sushi Jen

Ресторан трохи вище середньої категорії. Він орієнтується тільки на японську кухню і пропонує близько 20 видів ролів до замовлення. У меню ви знайдете як бюджетні, так і дорогі позиції. За всі авторські роли доведеться заплатити більше, ніж за класичні. Зате цей заклад пропонує абсолютно безкоштовну доставку в будь-яку частину міста. Гарантована надійність, висока якість обслуговування. Готові страви привозять в спеціальних сумках-холодильниках, так що щодо свіжості ролів ви точно можете не сумніватися.

«Суші Мастер»

Це популярний онлайн-ресторан. Він працює в багатьох містах України. Вирізняється широкою аудиторією і позитивною репутацією. У цьому закладі ви можете замовити як японські, так і паназіатські страви. Багато хто вибирає сети, оскільки на них завжди встановлені вигідні акції. Ви зможете заощадити від 20 до 50%. Варто звернути увагу на те, що безкоштовні кур'єрські послуги можливі при замовленні від 200 гривень. Всі деталі ви можете дізнатися у консультанта закладу.

Читайте також:

Теги: Київщина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...