Суд обрав безальтернативний запобіжний захід 34-річному закарпатцю, який стріляв у багатоповерхівці
За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав безальтернативний запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
60 діб тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі понад 242 тисячі гривень — такий запобіжний захід суд обрав 34-річному жителю Закарпаття, якого співробітники поліції затримали за підозрою у вчиненні стрілянини в багатоповерховому будинку в Мукачеві.
Йдеться про подію, яка трапилась у ніч на 20 грудня. Після повідомлення мешканців про те, що їхній сусід здійснив близько 20 пострілів, на місце негайно прибули наряди поліції. На момент їх приїзду стрілянина тривала, озброєний чоловік відмовлявся виходити на контакт із правоохоронцями.
Завдяки злагодженим та оперативним діям поліцейських зловмисника було затримано. Його помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Під час проведення першочергових слідчих дій із помешкання чоловіка вилучили кілька одиниць зброї, які направили на експертне дослідження.
Слідчі повідомили фігурантові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство, вчинене із застосуванням зброї. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі. Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Мукачівська окружна прокуратура.
Коментарі - 0