Створили спеціальний пластир для боротьби з облисінням

14.08.2021 07:30 484 0
Створили спеціальний пластир для боротьби з облисінням

Вчені з Китаю придумали новий метод боротьби з облисінням. Експерти запропонували використовувати пластир з мікроголками й церієм, щоб запобігти патологічному випадінню волосся.

Як виглядає новий засіб проти облисіння

Пластир вже випробували на мишах, він виявився ефективнішим за популярні засоби проти алопеції. Новий препарат виглядає, як розчинна смужка з голками які містять суміші гіалуронової кислоти й наночастинок з церієм.

Частою причиною появи лисини є недостатнє кровопостачання оболонки епітеліальних клітин, які оточують корені волосся. Також вони гинуть через те, що в шкірі голови накопичуються молекули активних форм кисню.

Пластир ефективніший за існуючі методи боротьби з облисінням

В результаті дослідження китайські вчені з'ясували, що церій в невеликих дозах імітує ферменти, які стримують окислювальні процеси в шкірі та запобігають пошкодженню волосся.

Експерти створили пластир з мікроголками, щоб забезпечити постачання цієї речовини до волосяних фолікулів. Вчені обробили церій поліетиленліпідним сполуками. Після чого частинки цієї речовини помістили на розчинний пластир.

Названий спосіб боротьби з облисінням попередньо перевірили на гризунах. Під час проведення експериментів з'ясувалося, що завдяки пластиру у мишей нові кровоносні судини та волосяні цибулини почали утворюватися вже на другому тижні щоденного застосування пластиру. За припущеннями вчених, цей засіб призупинить облисіння у людей.

Джерело: Science Daily

Читайте також:

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...