Тоді було зовсім непристойно ходити з відкритими ногами. Грошей на колготки не було, тому дівчата фарбували ноги в темніший колір. Економлячи фарбу, вони не змивали її, і ходили, поки не зітреться.
Китай
До сих пір деякі «модниці» це роблять. У Китаї маленька жіноча нога вважалася неймовірно красивою. Через це дівчаткам туго бинтували ноги, спрямовуючи носок до п'яти. Це було дуже боляче, але доводилося терпіти.
Майя
У них були досить специфічні уявлення про красу. Вони любили, коли між носом і верхівкою були звичні нам анатомічні лінії, а одна пряма. Для цього вони виготовляли спеціальні дерев'яні шапки й змушували дітей носити їх до 3 років.
Епоха Ренессансу
Стандарти краси говорили, що у дівчини повинен бути високий, неодмінно округлий лоб, а лінія росту волосся повинна була розташовуватися якнайдалі. Зараз ми б назвали таку будову наслідками важкого рахіту, але наші предки вважали інакше. У результаті більшості дівчат доводилося голити волосся над чолом, щоб сформувати «правильні» риси обличчя.
Династія Цин в Китаї
В них в моді були неймовірно довгі ногті
Средні століття
У моді були відкриті чоловічі ноги з видатними литками. Вони носили обтягуючі панчохи й навіть накладки на ікри.
Японія 13-18 століття
Заміжні жінки, показуючи свій статус, фарбували зуби в чорний колір. Саме так їх можна було відрізнити від вільних дівчат.
Європа 18 століття
Жінки дуже полюбили родимки «мушки». З їх допомогою подавалися сигнали чоловікам: мушка на верхній губі - дівчина вільна, на правій щоці - заміжня, а на лівій - вдова.
Англія 17 століття
Тоді в моді було відверте декольте і блідість. Щоб її підкреслити, дівчата синіми олівцями малювали вени на тілі.
Вікторіанська Англія
Здається, що тоді було в моді тільки цнотливість. Як би не так! Чоловіки й жінки прикрашали себе інтимним пірсингом.
Америка під час колонізації
А це співпало в нашій сучасною модою. У індіанців всі жінки видаляли зайве волосся з усього тіла, крім голови.
Джерело
Коментарі - 0