Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Найцікавіше

Стало відомо, кого пенсійний фонд може залишити без пенсій

Пенсійний фонд може тимчасово або навіть повністю припинити виплати для окремих категорій закарпатців.

Напередодні перерахунку пенсій для українців у Пенсійному фонді розповіли, кому загрожує повна відмова від виплат, пише “АиФ“.

Зазначається, що в першу чергу, пенсій можуть втратити назовсім або тимчасово ті люди, які отримують виплати за підробленими документами. У Міністерстві фінансів процедуру перевірки всіх одержувачів соціальних виплат провели ще кілька років тому і таким чином «відсіяли» ряд фальшивих пенсіонерів. Зараз Пенсійний фонд проводить подібні перевірки регулярно.

Крім того, позбутися пенсії можуть ті закарпатці, які проживають за кордоном.

Таку інформацію Пенсійному фонду надасть міграційна служба. Але якщо українці довгий час був відсутній в країні тривалий час – виплати можуть призупинити. Якщо при цьому зупинка виплат триває більше півроку – це також є підставою припинити її.

Крім того, ті переселенці, які часто змінюють місце проживання, також можуть залишитися без пенсії – якщо в Пенсійному фонді або міграційній службі дізнаються про те, що фактичне місце проживання не відповідає офіційним – пенсію припинять виплачувати вже з наступного місяця.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у липні закарпатці відчують на собі ряд покращень: етап медреформи, обмін валют та новий прожитковий мінімум.

Читайте також: Курс валют 2 липня: євро та долар за вихідні додали в ціні.

Реклама
Реклама
загрузка...