Спортсмени УжНУ в складі збірної України вибороли командну бронзу на чемпіонаті світу з гирьового спорту в Італії (ФОТО)

18.07.2018 22:23 53 0
Спортсмени УжНУ в складі збірної України вибороли командну бронзу на чемпіонаті світу з гирьового спорту в Італії (ФОТО)
У літописі Ужгородського національного університету спортивна сторінка на почесному місці. Студенти й викладачі вишу – неодноразові переможці й призери всеукраїнських і міжнародних турнірів, - розповідає obolok. Нещодавно вони привезли до рідного Ужгорода нові перемоги, гідно представивши Україну на першому Чемпіонаті світу з гирьового спорту, що був організований Всесвітньою федерацією цього виду спорту. Змагання відбувалися з 21 до 24 червня в італійському місті Ванцагелло, де зібралося понад 300 учасників із 25 країн. У складі збірної нашої держави в спортивному заході взяли участь троє студентів факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ (Надія Воронова, Микола Прокоп та Михайло Тупиця), а також заступник декана з навчально-виховної роботи юридичного факультету Вадим Рошканюк. Першого турнірного дня на поміст вийшли студент п’ятого курсу Микола Прокоп (вагова категорія до 68 кг) та кандидат юридичних наук Вадим Рошканюк (вагова категорія до 74 кг). Із результатом 50 повторень у поштовху двох 24-кілограмових гир довгим циклом Микола посів першу сходинку п’єдесталу, а наш ветеран із результатом 52 підйоми в цій самій вправі виборов бронзу чемпіонату. Другого дня змагань свої вміння демонстрували жінки. Наша студентка Надія Воронова зуміла виконати 196 повторень у ривку 16-кілограмової гирі, завдяки чому в скарбничці збірної України опинилося ще одне золото світової першості. В останній день чемпіонату гирьовики змагалися у класичному двоборстві. Після першої вправи – поштовху двох 32-кілограмових гир – представник УжНУ й збірної України Михайло Тупиця поступався італійцю одним балом (80 проти 81). А в другій вправі – ривку 32-кілограмової гирі – з результатом 108 повторень (для порівняння: італійський спортсмен спромігся на 85) наш студент упевнено завоював медаль найвищої проби! У коментарі Медіацентру Михайло розповів, що до цих змагань готувався порівняно недовго, адже перед тим брав участь у чемпіонаті України в Тернополі. Відзначає досить хороші умови для тренувань – у фітнес-центрі FitLife. «Підготовка виявилася не дуже довгою, але результат мені сподобався. Складно сказати, що було найважчим, адже нелегко дався навіть переїзд, і, звісно, учасники були сильними. Загалом емоції позитивні, адже зумів стати першим на Чемпіонаті світу й мав змогу вперше побувати в Італії, до того ж саме влітку», – каже чемпіон. Результатом трьох днів змагань для України стало здобуття третього командного місця. І велика гордість, що представники УжНУ зробили вагомий внесок в такий успіх вітчизняної збірної. Наші спортсмени висловлюють щиру подяку керівництву Ужгородського університету, особисто ректору Володимиру Смоланці та проректору з науково-педагогічної роботи Олександру Рогачу за допомогу у відрядженні на змагання.       Нагадаємо, До дня народження шахів про розвиток шахового спорту в Ужгороді (ФОТО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...