Сплеск коронавірусу на Закарпатті: в області очікують нову хвилю

04.12.2021 20:08 1890 0
Сплеск коронавірусу на Закарпатті: в області очікують нову хвилю

У Закарпатській області різко зросла кількість інфікованих коронавірусом. Серед них багато тяжких пацієнтів. Як розповів в інтерв’ю лікар з обласної інфекційної лікарні, який побажав не афішувати свого імені, у медзакладах зростає кількість пацієнтів, які дуже швидко "згорають".

"Порівняно з минулою зимою, коли ми з ніг валилися, просто засипали на роботі, осінь була відносно легкою. Ми дивувалися, що Закарпаття, яке першим приймало на себе удар, так легко відбулося", – сказав медик.

Він вважає, що ця хвиля тепер дійшла до Закарпаття. За його словами, ситуацію посилює і те, що в Європі також зростає кількість інфікованих коронавірусом. Більше того, на заході очікують зростання захворювання, викликаного штамом Омікрон.

"Не здивуюсь, якщо Омікрон у нас з’явиться найближчим часом", – заявив лікар.

Медики області вважають, що кількість хворих на інфекцію тільки зростатиме. Сплеск захворювання медики очікують після новорічних свят, коли до регіону приїдуть заробітчани, люди перестануть дотримуватись соціальної дистанції та почнуть активно ходити один до одного в гості.

Лікар зазначив, що на Закарпатті є дуже сильні антивакцинаторські настрої. Проти щеплень виступають навіть деякі працівники охорони здоров’я та місцеві депутати, заяви яких "збивають з пантелику місцевих жителів".

Джерело: Обозреватєль

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...