Сміттєві затори на Тисі: відеосистеми проводитимуть моніторинг стану річки на українсько-угорському кордоні (ВІДЕО)

31.05.2021 21:50 100 0
Сміттєві затори на Тисі: відеосистеми проводитимуть моніторинг стану річки на українсько-угорському кордоні (ВІДЕО)
Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса здійснює розробку документації для створення відеосистеми, що проводитиме моніторинг стану річки на українсько-угорському кордоні Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.
«Впровадження такого спостереження дозволить вчасно виявляти сміттєві затори та вживати заходів для їх усунення до того, як вони потраплять на територію сусідньої країни», – зазначив Андрій Мальований.
Він також зазначив, що за результатами експертизи, проведеної робочою групою, до якої увійшли представники правоохоронних та природоохоронних органів України та Угорщини, 20% сміття, що потрапило до Угорщини по річці Тиса, має українське походження. Решта – з річки Сомеш.
«Однак те, що наша країна продукує лише п'яту частину всіх відходів, що засмічують Тису, абсолютно не знімає з нас відповідальності за налагодження системи поводження з відходами. Це розробка Схем санітарного очищення населених пунктів, що передбачає налагодження системи збирання та утилізації сміття, це розвиток інфраструктури для перероблювання відходів – сортувальних ліній, сміттєспалювальних заводів тощо», – додав Андрій Мальований.

ДЖЕРЕЛО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті запрацював пункт прийому вторинної сировини Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...