Без роумінгу: словацький прем'єр хоче запровадити вільну комунікацію між туристами в Україні та Словаччині (ВІДЕО)

12.11.2021 15:04 1475 0
Без роумінгу: словацький прем'єр хоче запровадити вільну комунікацію між туристами в Україні та Словаччині (ВІДЕО)

Прем'єр-міністр Словаччини Едуард Хегер під час зустрічі з українським колегою Денисом Шмигалем в Ужгороді заявив, що збирається запровадити телефонну комунікацію між туристами в Україні і Словаччині без роумінгу.

12 листопада в Ужгороді відбулася зустріч прем'єр-міністрів України та Словаччини Едуарда Хегера і Дениса Шмигаля. Під час спільної заяви для преси Хегер озвучив вісім пунктів співпраці між двома країнами, які слід реалізувати в найближчому майбутньому. Про це пише Depo.Закарпаття. За словами Хегера, співпраця стосується різних галузей, а саме:

  • Визнання відповідності промислової продукції України стандартам Євросоюзу, що пожвавить взаємну торгівлю
  • Розвиток у сфері електронного зв'язку і телекомунікацій із перспективою запровадження телефонного зв’язку подорожуючими у двох країнах без роумінгу
  • Співпраця в галузі енергетики
  • Координація зусиль у сфері "зелених" угод та захисту довкілля
  • Фінансова співпраця і боротьба з шахрайством
  • Співпраця у сільському господарстві, спільні фітосанітарні заходи
  • Координація дій у питаннях соціальної політики і трудових відносин
  • Інтегроване управління кордоном, яке включає й питання безпеки. Водночас кордон не має розділяти й заважати співпраці наших країн.

Крім того, прем’єр-міністри України та Словаччини хочуть запровадити пішохідний та велосипедний рух на Міжнародному пункту пропуску "Ужгород – Вишнє Нємецке" між Україною й Словаччиною.

Прем’єри відзначили, що наочним результатом спільної роботи обох сторін є відновлення повноцінного функціонування Міжнародного аеропорту «Ужгород», а також позитивно оцінили співробітництво у сфері забезпечення прав та інтересів національних меншин – української в Словаччині та словацької в Україні.

Шмигаль і Хегер висловили підтримку активізації розвитку транскордонного співробітництва між прикордонними регіонами, у тому числі у сфері координації планування регіонального розвитку та співпраці у підготовці та подачі заявок на фінансування спільних проектів з горизонтальних програм європейських структурних та інвестиційних фондів. Обидві сторони погодилися з необхідністю продовжити співпрацю щодо перспективних транспортних проектів, а також розвитку та розширенню транскордонної транспортної інфраструктури.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...