Депутати Мукачівської міської ради звернулися до Президента України та ВР аби збубудувати нову Закарпатську обласну дитячу лікарню

17.12.2021 12:14 2532 0
Депутати Мукачівської міської ради звернулися до Президента України та ВР аби збубудувати нову Закарпатську  обласну дитячу лікарню

650 мільйонів на ремонт дитячої лікарні, таку суму хочуть виділити з державного бюджету на ремонт дитячої лікарні.  Депутати Мукачівської міської ради не згідні з такою ініціативою керівництова країни. Вдалішим рішенням було б за ці самі кошти збудувати нову Закарпатську обласну  дитячу лікарню.

Таким чином, депутати Мукачівської міської ради звернулись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності подумати над доречнішим використанням коштів платників подадтків. 

 

 

«Ми, депутати Мукачівської міської ради заявляємо, що категорично не згодні з планами Закарпатської обласної державної адміністрації провести капітальний ремонт обласної дитячої лікарні на суму 650 млн грн, що знаходиться на території нашої громади, замість того, щоб витрати ці кошти на будівництво нового медичного закладу, який відповідатиме всім викликам сьогодення та зможе надавати якісні послуги маленьким пацієнтам зі всієї області.

Ми також вважаємо, що такі плани не мають під собою економічних розрахунків, оскільки ремонт будівлі лікарні, який виповнилось більш ніж сто років, виглядає марним витрачанням державних фінансів через її застарілість, незадовільний технічний стан та невідповідність сучасним вимогах для медичних закладів такого рівня.

Така наша позиція ґрунтується на висновках фахівців ремонтно-будівельного управління міста, які провели ретельне та предметне обстеження стану приміщень та комунікацій будівлі Закарпатської обласної дитячої лікарні.

Крім того, хочемо повідомити Вас, що на рівні міста ми також визнали економічно недоцільною подальшу модернізацію будівель, в яких сьогодні розташована Мукачівська центральна районна лікарня, та в червні цього року надали дозвіл на проведення передпроектних робіт щодо будівництва нової міської лікарні, яка має стати сучасним багатопрофільним медичним закладом, який обслуговуватиме не лише мешканців громади.

Разом з тим, ми готові піти на зустріч потребам всієї області та прийняти рішення про виділення земельної ділянки для спільного будівництва Мукачівської міської лікарні та Закарпатської обласної дитячої лікарні, а також виділити кошти з міського бюджету на виготовлення проектної документації на ці об’єкти.

Більшого того, за попередніми розрахунками, за умови співфінансування з бюджету міста на рівні близько 150 млн грн та за рахунок коштів, які планується виділити на капітальний ремонт Закарпатської обласної дитячої лікарні, а це сумарно близько 800 млн грн, можна збудувати як нову міську лікарню, так і нову обласну дитячу лікарню, що повністю задовольнить потреби значної частини мешканців Закарпаття в сучасних, якісних та фахових медичних послугах.

Саме тому, звертаємось до Вас з проханням продемонструвати в цій ситуації державницьку позицію та справді господарський, економічно обґрунтований підхід та всіляко сприяти появі сучасних медичних закладів на Закарпатті, вперше за роки Незалежності збудованих «з нуля», - йдеться у тексті звернення.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...