Що прикраси, які дарує чоловік, розкажуть про його почуття – і чим порадувати кохану

09.12.2021 10:29 379 1
Що прикраси, які дарує чоловік, розкажуть про його почуття – і чим порадувати кохану

Наближається період новорічно-різдвяних свят, тож кожен намагається підшукати особливий подарунок для своїх близьких та коханих. Одним із найбільш романтичних, коштовних і пам’ятних подарунків вважаються ювелірні прикраси.

Традиційно склалося так, що частіше їх дарують чоловіки та хлопці, а отримують жінки і дівчата. В принципі, сучасній жінці ніщо не заважає зробити подібний подарунок своєму обранцю, однак спектр виробів, які підходять чоловікам, традиція знов-таки суворо обмежує за видом і за стилем. Зате жіночої юверлірки – на всякий смак, колір та гаманець. Тому юнаки, шукаючи подарунки дівчатам, мають набагато ширший вибір. Якщо хлопець вибирає сюрприз у ювелірному магазині самостійно, коштовний дар здатен дещо розповісти про його ставлення до обраниці.

Сережки

Він хоче, щоб дівчина завдяки йому щодня була красивою. Зазвичай сережки – аксесуар, який вдягають кожного дня. Таким чином, юнак зможе бачити свій дарунок на коханій (практично) при кожній зустрічі. Для адресатки вони також слугуватимуть постійним нагадуванням про дарувальника. Витончені сережки допоможуть почуватися стильною і впевненою, а це теж плюс.

Тому, хто хоче піднести своїй дівчині такого роду подарунок, варто врахувати, що масивні конструкції доцільно дарувати тим, за ким помічено, що вони взагалі носять таке на вухах. В іншому випадку ліпше обрати що-небудь лаконічне.

Кольє

Чоловік, який дарує розкішне кольє https://zarina.ua/catalog/kolie, має на меті не просто викликати захоплення або приємно шокувати. Він прагне продемонструвати, що із цією жінкою не проти закласти фундамент майбутніх поколінь і готовий вкладати у створення фамільних цінностей. Це також жест статусу – так він показує, наскільки надійний і як міцно стоїть на ногах. Шикарне кольє, немов у королеви – абсолютно не утилітарна річ, його не одягають щодня, зате воно може зберігатися для найурочистіших нагод та передаватися у спадок. У цьому є щось від старовинних дворянських звичаїв.

Підвіска

Така прикраса легка, немовби невловима. Особливо якщо її дарують на початковій стадії відносин, можливо, хлопець намагається сказати: для нього дівчина – загадка, яку він силкується розгадати, постійно відкриває нове, проте вона від нього вислизає. Вона багатогранна, сліпуче-прекрасна і таємнича, мов коштовний камінь на її шиї, та ця багатогранність ще більше притягує.

Браслет

Подібна прикраса на руці здавна вважалася символом захисту. Коли юнак дарує дівчині браслет, це вказує на бажання захистити. Подарований браслет, ймовірно, означатиме перехід стосунків на новий рівень та їх зміцнення. Часто два однакові браслети, які носить пара, відіграють роль «попередників» обручок.

У східних культурах прийнято носити браслети не тільки на зап’ястку, але й на щиколотці (анклети). Наприклад, в Індії підносити такий подарунок дружині етикет дозволяє лише законному чоловіку, а ось дівчині – винятково батькам.

Перстень

Каблучка, яку дівчина отримує від хлопця – майже стовідсотково пропозиція руки і серця. Він заявляє, що знайшов ту єдину, з якою мріє прожити своє життя та створити сім’ю. Перстень, який не має ні початку, ні кінця – символ вічності. Даруючи каблучку, юнак вже розуміє – кохання потрібно зберегти назавжди. На заручини найчастіше підносять перстні з каменями, котрі наділені власним значенням.

• Діамант – чистота, міцність, витривалість союзу. Більш доступним аналогом слугуватиме фіаніт.

• Сапфір – духовність, вірність, непорочність.

• Рубін – чуттєве кохання, пристрасть.

• Смарагд – молодість, плодючість, надія.

У всякому разі, дорогі прикраси не дарують просто так. Чоловік, який обирає у дар коханій ювелірний виріб, демонструє цим не просто свою щедрість, а й готовність взяти на себе певні обов’язки. Сам по собі коштовний дарунок аж ніяк не є гарантією тривалого збереження відносин – зате вказує на намір.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Ласунка

24 груд. 2021 р., 02:15
Як на мене, то не всі так глибоко підходять до вибору прикраси. Тим паче багато хто орієнтується на вподобання своєї половинки. Я наприклад, колекціоную старовинні брошки, тому сама показую на Віоліті чи на закордонних сайтах що мені сподобалося і чекаю сюрпризів
Loading...