«Школа відновлення»: на Закарпатті тривають тренінги для підтримки ментального здоров'я
Емоційне вигорання, переживання, тривога та стрес на роботі чи вдома – доволі поширені явища в сучасному суспільстві. Особливо зараз це стосується тих, чия професійна діяльність повʼязана із взаємодією з великою кількістю людей
До першого з чотирьох запланованих тренінгів з психічного здоров’я долучилися 15 фахівців різних структурних підрозділів Закарпатської ОВА.
Часто ми турбуємося про фізичний стан, але нехтуємо своїм ментальним здоров’ям. Такі тренінги дають можливість вивільнити приховані тригери та відчути розуміння й підтримку. Це надзвичайно важливо для тих, хто постійно працює з людьми та має велике соціальне навантаження. Ми здаємося сильними, однак всередині часто тримаємо власні непропрацьовані переживання. Сьогоднішній тренінг – це не просто про знання технік допомоги і самодопомоги, а насамперед про вміння правильно підтримати й розрадити себе та інших.
«Школа відновлення» передбачає навчання за такими тематичними блоками: запобігання емоційному вигоранню, перша психологічна допомога, навички самодопомоги та ефективна комунікація.
Захід організували в межах реалізації Всеукраїнської програми підтримки ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи Закарпатський обласний центр соціальних служб та сприяння Ліги психічного здоров’я (Словацька Республіка).
Дякую Таїсії Симочко, регіональній координаторці Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» у Закарпатській області за підтримку
Коментарі - 0