"Ще немає й 70-ти!": як 87-річна ужгородка здивувала працівників міграційної служби

20.04.2026 17:51 46 0
"Ще немає й 70-ти!": як 87-річна ужгородка здивувала працівників міграційної служби

До відділу Головного управління ДМС у Закарпатській області на Православній набережній, 20 звернулась пані Єлизавета Антонівна з буденною, на перший погляд, проблемою: жінка виявила, що загубила свій паспорт громадянина України.

Під час оформлення документів спеціалісти поцікавилися її віком. У відповідь пролунало впевнене: «Мені ще немає і 70-ти». Перевіривши документи, працівники не змогли стримати посмішки: виявилось, що пані Єлизаветі 87, причому сама вона здивувалась цій новині не менше, ніж спеціалісти з паспортної роботи.

Правду кажуть: людині стільки років, на скільки вона себе відчуває.

Та найбільше вразило навіть не це. Жінка прийшла сама - без супроводу рідних, без сторонньої допомоги, чітко знаючи, навіщо і до кого звертатись та подала заяву на виготовлення нової ID-картки.

Вже через 20 робочих днів Єлизавета Антонівна тримала в руках новенький паспорт громадянина України. 

І тут є ще один важливий нюанс: у разі оформлення паспорта у формі ID-картки після досягнення 65-річного віку документ видається безстроково, тобто не потребує заміни кожні 10 років.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!