Щоб отримати субсидію, треба погасити борги за газ

17.08.2021 14:58 264 0
Щоб отримати субсидію, треба погасити борги за газ

Понад 5600 споживачів газу, що отримували субсидії в опалювальний період 2020-2021 років, мають протерміновану заборгованість.
Про це повідомили у ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».
У компанії відзначили: згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, у випадку наявної простроченої понад 3 місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде.


«В опалювальному сезоні 2020-2021 років близько 13% наших клієнтів (майже 34 000 осіб) отримували від держави допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. У зв’язку з наближенням опалювального періоду, управління праці і соцзахисту населення надсилає до постачальника газу запити щодо споживачів-субсидіантів, які мають заборгованість за спожитий природний газ. Тож закликаємо наших клієнтів подбати про оплату за спожитий газ, аби не залишитися без субсидії», – зазначила директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

 

Нагадаємо, згідно з Правилами постачання природного газу, сплачувати за спожите блакитне паливо треба щомісячно, не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.
 

Довідка: З 1 травня змінились правила нарахування субсидії – відтепер вона надаватиметься виключно в готівковій формі. Згідно з рішенням Уряду, розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які
отримували субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, управліннями праці та соцзахисту населення проводиться без звернень громадян. 

Це не стосується домогосподарств, яким житлова субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі;  була призначена за фактичним місцем проживання осіб: 

  • внутрішньо переміщенимособам, орендарям та індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію;
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих ужитловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...