Що таке fresh catch? - Рекомендації від Seadora

27.04.2021 19:35 440 0
Що таке fresh catch? - Рекомендації від Seadora

Культура вживання дарів моря надзвичайно популярна. Риба й морепродукти давно стали невіддільною частиною раціону. Серед багатого асортименту можна знайти як справжні делікатеси, так і звичні варіанти для домашньої кухні. Seafood швидко завойовує серця гурманів, радує вона й любителів простих страв на кожен день. Новим словом у рибній промисловості став Fresh Catch (свіжий вилов). Його обирають відповідальні компанії, а також покупці, що не лише піклуються про своїх близьких, але й думають про довкілля.

Мінуси рибної промисловості

Свіжа риба — один із найбільш популярних продуктів у світі, тому багато компаній прагнуть розпочати вирощування та вилов риби. Промисловий вилов відбувається у величезних об’ємах. Статистика свідчить, що щорічно добувається 90 мільйонів тонн риби й приблизно 45 з них виявляються просто викинутими.

Причина насамперед у тому, що передбачити попит на той чи інший вид морепродуктів досить складно, а вони дуже швидко псуються. Свіжа необроблена риба придатна в їжу не довше двох днів. Та з моменту її вилову до покупки споживачем може пройти чимало часу, тому постачальники змушені заморожувати вилов. А продавці просто викидають товар у смітник, якщо його не купують упродовж певного періоду.

Дехто з них штучно подовжує термін придатності: обробляє продукти хімічними речовинами, заморожує декілька разів підряд. Усе це абсолютно суперечить правилам зберігання, тому кінцевий споживач часто отримує неякісний чи навіть шкідливий для здоров’я товар і теж змушений викидати його.

Якось контролювати кількість морепродуктів можуть хіба власники рибних ферм. Проте значна частина риби добувається просто з морів, океанів, річок і озер. Її постійно виловлюють більше норми, і популяція просто не встигає відновитися. Це загрожує тим, що деякі види можуть зникнути назавжди.

Fresh Catch як свідоме споживання

На щастя, відповідальні компанії піклуються про довкілля і це більше, ніж новий сучасний тренд. Так вони відповідають на проблеми екології, які стрімко набирають масштабів. Поступово люди відмовляються від надмірного споживання й переходять на свідомий спосіб життя. Він передбачає, що не потрібно виробляти й купувати більше товарів, ніж необхідно.

Є певна кількість речей і продуктів, якої повністю вистачає одній людині. Корпорації не повинні постачати товари в надлишку, а покупці не мають купувати все про запас. Риба як один із продуктів, що псується дуже швидко, не вартує того, щоби закуповувати її у великих кількостях. Підхід Fresh Catch — це коли вилов здійснюється лише після запиту клієнта. Саме споживач формує попит і диктує, як працювати постачальникам.

Переваги такого підходу:

  • збереження ресурсів планети — попереднє замовлення гарантує, що виловлять лише потрібну кількість риби;
  • ідеальна свіжість — від моменту вилову до потрапляння риби на стіл проходить 2-3 дні, вона не заморожуються й залишається свіжою;
  • підтримка рибалок — достойна оплата праці завдяки відсутності посередників;
  • зручний сервіс — клієнт може відстежувати всі етапи замовлення.

Компанії-постачальники орієнтуються на попит і відловлюють стільки риби, скільки в них замовляють. Так вони не шкодять популяції, зайву рибу не доводиться викидати, завдяки чому зменшується й забруднення планети.

Seadora давно працює у сфері Fresh Catch. Це надійний постачальник найсвіжіших морепродуктів зі світового океану і водойм України та Європи. Посередник між натуральними корисними дарами моря і клієнтами. Купити рибу в такої компанії — хороший вибір не тільки для здоров’я, але і для підтримки екології.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!