Сергія Стерненка, який зарізав людину в Одесі, визнали потерпілим

18.05.2020 13:17 123 1
Сергія Стерненка, який зарізав людину в Одесі, визнали потерпілим
Сьогодні Сергій приїхав за повісткою в СБУ . Після закінчення слідчих дій він вийшов з будівлі зі словами, що його визнали потерпілим у цій справі.
"Мене визнали потерпілим ... Я на 100% впевнений, що станом на сьогодні, мені повинні були вручити підозру за ст. 115 - умисне вбивство. І тільки завдяки тому, що ми не мовчимо на цю тему, що ви прийшли сюди, вони вирішили сьогодні не порушувати закон ", - стверджує Стерненко.
Цікаво, що днями убитого Кузнєцова визнали підозрюваним у справі про напад на Стерненко. Тобто зараз єдині підозрювані у справі про вбивство дворічної давності - сам убитий і його поранений Стерненко приятель. Стерненко ж, за версією, слідства - потерпілий. Хоча він наздогнав і добив Кузнєцова своїм же ножем і знімав це на відео. Уточнимо, що поки Стерненко перебував на допиті в СБУ, люди під будівлею силовиків кричали "Аваков - чорт" і "Баканов - чорт". При цьому сам націоналіст тепер вимагає, щоб справа проти нього за фактом вбивства Кузнєцова була закрита.

Джерело

Читайте також: Оприлюднено наказ в.о. голови Державної митної служби щодо звільнення попереднього та призначення нового виконуючого обов’язки начальника Закарпатської митниці https://pershij.com.ua/novi-oblychchia-zakarpatska-mytnytsia-otrymala-novoho-ochilnyka-foto/
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Владимиру

18 трав. 2020 р., 15:00
Кончений Зеленський і його влада!
Loading...