Головна » Життя

На Закарпатті 57 сиріт і дітей без батьківського піклування отримають змогу придбати житло

На банківські рахунки вони отримають грошову компенсацію, що дасть їм можливість протягом року придбати власне житло в будь-якому населеному пункті області.

Райдержадміністраціям, міськвиконкомам доручено забезпечити своєчасне, цільове та ефективне використання коштів субвенції. Про це йдеться на сайті Закарпатської ОДА.

Зокрема, повідомляється, що затверджено рішення обласної комісії щодо розподілу між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

“Йдеться про гроші на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у сумі 21,4 млн гривень”, – сказано в повідомленні.

Також зазначено, що таким чином 57 дітей цієї категорії та осіб з їх числа віком від 16 до 23 років отримають на банківські рахунки (зі спеціальним режимом використання) грошову компенсацію у сумі 18,8 млн гривень, що дасть їм можливість протягом року придбати власне житло в будь-якому населеному пункті області.

Розмір грошової компенсації для дітей, які перебувають на квартирному обліку в обласному центрі, складає 478,3 тис. гривень, для тих, хто перебуває на квартирному обліку в інших населених пунктах області – 318,9 тис. гривень.

Ще 2,7 млн гривень заплановано спрямувати на нове будівництво приміщень для розміщення дитячого будинку сімейного типу в м. Хуст.

Райдержадміністраціям, міськвиконкомам доручено забезпечити своєчасне, цільове та ефективне використання коштів субвенції.

Нагадуємо, Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування

Читайте також: Інтерсіті “Мукачево-Кошице” облюбували іноземці

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...