Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Пили разом з дитиною: мама з бабусею споїли 11-річного хлопчика

11-річного хлопчика госпіталізували з алкогольним отруєнням. Обласна ювенальна превенція притягнула до відповідальності обидвох дорослих жінок за неналежне виховання дитини.

Про це на оперативній нараді в міського голови розповіла заступник начальника управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Яна Юносова.

Дитина 2007 року народження. Батьки святкували Новий рік, а після святкування виявили, що дитині погано. Довелося викликати швидку допомогу і госпіталізувати.

Як повідомили в обласній ювенальній превенції, дитина досі перебуває в Івано-Франківській обласній лікарні, пише “КУРС”.

Повідомлення про те, що “швидка” привезла 11-річного хлопчика з алкогольним отруєнням, у поліцію надійшло з лікарні. На місце виїхала патрульна поліція та представники ювенальної превенції.

З неповнолітнім у лікарню приїхали мама й бабуся. Поки дитині надавали медичну допомогу, мама втекла. Бабуся, що залишилася, була нетверезою. З правоохоронцями спілкуватися відмовлялася.

“Пізніше маму розшукали і розпитали, повідомила начальник обласної ювенальної превенції Алла Бойчук”, – зазначає видання.

Виявилося, що Новий рік 37-річна мама святкувала з 11-річним сином та 56-річною бабусею. Під час застілля пили горілку і наливали її хлопчику.

“Пили втрьох – з дитиною!” – не стримує обурення Алла Бойчук.

Обох, маму і бабусю, притягнуть до відповідальності за ст. 184 КУАП “Неналежне виконання батьківських обов’язків“.

Родину взяли під опіку спеціалісти міського Центру соціальних служб. Мама зараз поїхала з міста. З нею ще “працюватимуть”, повідомила очільниця ювенальної превенції.

“Ми працюємо з дітьми. І майже завжди наштовхуємося на те, що потрібно працювати з батьками, – коментує Алла Бойчук. – Треба ще вчити дорослих бути батьками – вчити передовсім відповідальності. Бо вони ставляться до дітей на рівні “ну а що, нехай спробує” і абсолютно не замислюються про наслідки”. 

Нагадуємо, Перевертні в погонах: викрито групу поліцейських, які “кришували” ромів-злодіїв на вокзалі у Львові

Читайте також: Вже в лютому валюту можна буде купити на пошті

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...