Притягнуть до відповідальності: на Закарпатті за вимагання хабара звільнено поліцейського

10.04.2020 21:44 35 2
Притягнуть до відповідальності: на Закарпатті за вимагання хабара звільнено поліцейського
Як повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області, поліцейського звільнено з органів Національної поліції та буде притягнуто до відповідальності, згідно з чинним Законодавством.
«Сьогодні, 10 квітня, до поліції з заявою про вимагання в нього неправомірної вигоди звернувся 18-річний мукачівець. Закарпатець повідомив, що дільничний офіцер поліції Мукачева за повернення заявнику документів, вимагав з останнього неправомірну вигоду. У ході перевірки, яку провели працівники інспекції з особового складу Управління кадрового забезпечення поліції Закарпаття спільно з Управлінням превентивної діяльності, інформація підтвердилася», - йдеться у повідомленні.
Позиція ж керівництва поліції Закарпаття є незмінною - злочинцям не місце у правоохоронних органах. Станом на тепер дільничного вже звільнено з органів Національної поліції. «Поліція повинна працювати на благо громадян і своїм прикладом показувати, що головним пріоритетом залишається Закон. Кожного, хто паплюжитиме професію поліцейського буде звільнено і покарано. Ми докладемо максимум зусиль, щоб завоювати довіру громадян», - наголосив начальник поліції Закарпаття Олександр Шляховський.
Нагадуємо, Перший випадок COVID-19 у Перечині: захворів онкохворий чоловік Читайте також: Офіційно: закарпатцям з 11 квітня заборонено покидати домівки (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 2

Ужгородський район

14 квіт. 2020 р., 14:25
Треба придивитися до начальника Ужгородського райвідділу Крулька, який ходить по підприємцях і вимагає хабарі

Вася

10 квіт. 2020 р., 22:04
Все правильно:Поліція повинна працювати на благо громадян і своїм прикладом показувати, що головним пріоритетом залишається Закон.Але хочу розповісти свою історію для розуміння того, чи можна завоювати довіру при такому діалогу працівників Нацполіції коли тебе зупинили за порушення ПДР? Не представившись вони відразу сказали, що ймовірно не так добре вони займаються своєю справою, бо не їздять на такому елітному авто як я) )) Попросили документи і сказали, що хотять йти працювати де я працюю, бо " видно там добре". Я нічого не коментував, але вважаю, що таких теж треба " гнати під три чорти", бо вони явно не хотять працювати на благо Держави і паплюжать професію поліцейського. Такий діалог недопустимий взазалі у полі мого розуміння!
Loading...