Промислові споруди з сендвіч-панелей: просто, як бутерброд

10.03.2021 19:20 973 0
Промислові споруди з сендвіч-панелей: просто, як бутерброд
Колись фабрики і заводи будували з цегли, і так добротно, неначе вони мають стояти століттями. Цехи того періоду справді тримаються досі – однак часто вже не працюють. Сьогодні промислові споруди зводять оперативно, економно і чітко. Власники вже знають, що виробництво не вічне, і за потреби його має бути легко згорнути і перенести у інше місце. Тому в усьому світі поширене будівництво модульних промислових будівель з сендвіч-панелей. Сендвіч-панель – виріб, який використовується для облицювання стін і дахів будівель. Кожна панель вміщує серцевину з термоізоляційного матеріалу, обшиту з обох сторін металом. Через цю особливість їх і порівнюють з сендвічем. Для  утеплення в сендвіч-панелях можуть використовуватися різні наповнювачі:
  • Пінополістирол
  • Пінополіуретан
  • Мінеральна вата
  • Пінополіізоціанурат
Панелі є не конструктивним, а облицювальним матеріалом. Конструктивне навантаження несе сталевий або інший каркас, до якого кріпляться сендвіч-панелі. У готовій будівлі вони з’єднуються між собою, мов деталі пазлу. Успішне виробництво починається з цеху. Популярність сендвіч-панелей у промислових конструкціях має три основні причини:
  1. Швидкість монтажу. Ніхто не хоче бути власником безнадійного довгобуду. Якщо проєкт масштабний, будівництво справді може затягнутися. Однак сендвіч-панелі дозволяють завершити навіть великі споруди за рекордно короткі терміни і переходити до головного – повноцінної роботи нового виробничого об’єкту. Те, що будується з цегли пів року, з сендвіч-панелей може бути складене за місяць.
  2. Економічність. Будівництво у кожному випадку задоволення недешеве. Однак коротша тривалість його означає, що доведеться менше заплатити тим, хто задіяний безпосередньо у його процесі. Та й самі панелі високої якості порівняно з традиційними будматеріалами дешевші. А теплоізоляційні властивості сендвіч-панелей дозволять зекономити також на опаленні і кондиціонуванні приміщень.
  3. «Сухий» процес будівництва. Деякі галузі промисловості вимагають фіксованого рівня відносної вологості. Звичне будівництво використовує багато води для приготування зв’язуючих розчинів, і пізніше контролювати умови у спорудах важче. Складання швидкомонтованих будівель (БМЗ) із каркасу та сендвіч-панелей – «сухий» процес: споруду збирають і скріплюють без використання води.
Компанія LLENTAB спеціалізується на зведенні промислових об’єктів з сендвіч-панелей для будь-яких галузей виробництва – від харчової до важкої індустрії. Авторитетність компанії підтверджується 46-річним досвідом роботи на ринку та понад 3 тисячами завершених виробничих будівель в Європі та Україні. Головний офіс базується у Швеції, з дочірніми компаніями у Норвегії, Німеччині, Польщі, Словаччині, Чехії та Україні. Спеціалісти LLENTAB забезпечують спорудження швидкомонтованих конструкцій під ключ, він розробки ескізу до безпосереднього монтажу. Якщо ж у майбутньому знадобиться модифікація, розширення чи навіть перенесення споруди на інше місце – це також можливо. Шведська гарантія надійності беззаперечна: всі матеріали постачаються з європейських заводів. Що лишається клієнтові – запустити у новобудові в Україні вже своє виробництво європейського рівня. Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!