Прокуратура зацікавилась ремонтом набережної Незалежності в Ужгороді

04.09.2018 19:12 19 0
Прокуратура зацікавилась ремонтом набережної Незалежності в Ужгороді

Ужгородською місцевою прокуратурою за наслідками опрацювання численних повідомлень у регіональних засобах масової інформації, розпочато кримінальне провадження, щодо можливих зловживань під час організації проведення капітального ремонту набережної Незалежності в місті Ужгороді .

 Наразі, у кримінальному провадженні вживаються заходи для з’ясування обставин кримінальних правопорушень та перевірки слідчим шляхом доводів, висловлених громадськістю з приводу занепокоєння можливим завданням шкоди набережній Незалежності в ході ремонтних робіт та щодо розкрадання бюджетних коштів, виділених на їх проведення.

Попередня правова кваліфікація у даному кримінальному провадженні визначена за ч. 1 ст. 14 - ч. 3 ст. 191 КК України - готування до заволодіння коштами, за попередньою змовою групою осіб та ч. 1 ст. 366 КК України - службове підроблення.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Ужгородської місцевої прокуратури, - повідомляє прес - служба прокуратури Закарпатської області

Нагадаємо, Як ужгородці засвідчили готовність захищати набережну (ФОТО, ВІДЕО)  

Теги: Ремонт
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...