Проходження «правильної» ВЛК і працевлаштування: на хабарі затримали посадовця локомотивного депо у Мукачеві

За 4 тисячі доларів 39-річний мукачівець, який входить до керівного складу локомотивного депо, обіцяв військовозобовʼязаним проходження ВЛК із прийняттям «правильного» рішення і подальше працевлаштування.
На Закарпатті викрили схему ухилення від мобілізації, до якої причетний посадовець Мукачівського локомотивного депо.
За 4000 доларів чоловік обіцяв військовозобов’язаним сприяти у швидкому оновленні ними військово-облікових даних у ТЦК та СП та проходженні ВЛК без їх фактичної явки до установи.
У подальшому посадовець гарантував клієнтам працевлаштування на роботу до об’єкту критичної інфраструктури.
Правоохоронці затримали його під час зустрічі з військовозобов’язаним клієнтом та отриманні грошей.

Залізничнику повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, а саме одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди.
Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Коментарі - 0