"Приватбанк" встановив місячні ліміти на відправку та отримання грошових переказів.

15.10.2021 12:42 794 0
"Приватбанк" встановив місячні ліміти на відправку та отримання грошових переказів.

Державний "Приватбанк" вводить нові обмеження на грошові перекази. Для 99,7% клієнтів банку, які користуються цією послугою, практично нічого не змінюється, повідомляє пресслужба "Приватбанку".

 

Згідно з повідомленням, для відправників встановили ліміт в 100 переказів по Україні та 25 - за кордон, а для одержувачів, відповідно 100 і 30 переказів за місяць.

За правилами внутрішньої політики банку, заснованої на вимогах фінмоніторингу і правилах платіжних систем, ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го по 30/31-е числа) як для переказів по Україні, так і за кордон, - йдеться в повідомленні.

У "Приватбанку" додали, що 99,7 відсотка клієнтів банку користуються "Приват24", не виходячи за межі зазначених лімітів.

Банк працює строго в рамках законодавства з протидії відмиванню брудних грошей і вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 ми вносимо незначні корективи в правила здійснення р2р перекладів за лімітами на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через всі канали, - йдеться в повідомленні фінустанови.

 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...