Природа на варті краси: найсильніші натуральні інгредієнти у косметиці

23.09.2021 15:35 580 0
Природа на варті краси: найсильніші натуральні інгредієнти у косметиці

На ринку з’являється все більше косметичних засобів з вмістом різноманітних кислот, коензимів та інших «чудодійних» складників, покликаних підтримувати здоров’я і молодість шкіри. Разом з тим, перевірені природні інгредієнти не втрачають популярності.

Натуральна косметика існувала з незапам’ятних часів – античні автори описували маски для обличчя з олією, а давні єгиптянки використовували у якості помади суміш на основі тваринного жиру з додаванням бджолиного воску і червоного пігменту. Сучасна наука підтверджує, що складники натурального походження у косметиці для шкіри https://suemade.com/for-face/ можуть бути надзвичайно ефективними.

Зелений чай

Попередні дослідження показали, що зелений чай, застосовуючись у догляді за шкірою, здатен зменшити шкоду від сонячної радіації, сповільнити розпад колагену і навіть захистити від раку. Користь зеленого чаю зумовлена вмістом вітаміну С, який надає йому антиоксидантні та протизапальні властивості, та флавоноїдів.

Арганова олія

Олія, отримана з ядер арганового дерева, підходить для всіх типів шкіри. Вона містить вітамін Е та каротиноїди, а ще має збалансоване співвідношення олеїнової та лінолевої кислот, що робить її  менш «важкою», ніж деякі інші натуральні олії. Арганова олія – антиоксидантний та протизапальний засіб, який допомагає попередити чи зменшити прояви фотостаріння, сприяє загоєнню шкіри та зволожує її. Вона також ефективна для зменшення зморшок, рубців і розтяжок.

Алое

Засоби з екстрактом алое або чистий сік цієї рослини – прекрасний вибір для зволоження і не тільки. Алое добре показало себе у протистоянні з акне, сонячними опіками і навіть екземою. Воно здатне прискорити загоєння ран, сприяє регенерації шкіри і виробленню колагену, а також є протизапальним засобом, який непогано знищує бактеріальні й грибкові інфекції. У рослині міститься 75 потенційно активних компонентів – вітаміни, ензими, мінерали, цукри, лігнін, саліцилова кислота та амінокислоти.

Екстракти водоростей

Всі види водоростей мають протизапальні та антиоксидантні властивості. Наприклад, спіруліна, яка заслужила репутацію «суперфуду», очищає шкіру та допомагає їй утримувати вологу, щоб залишатися гладкою. Астаксантин, який міститься в екстракті червоних мікроводоростей, є дуже дієвим інгредієнтом. Він у 150 разів сильніший антиоксидант за вітамін Е та у 6000 разів сильніший за вітамін С, що робить його одним із найпотужніших антиоксидантів взагалі. Хлорела багата вітамінами групи В, магнієм та цинком, які сприяють детоксикації шкіри. Вона також може допомогти у лікуванні атопічного дерматиту та екземи. 

Олія ши

Тверда за консистенцією олія горіхів дерева ши, або каріте, входить до складу численних зволожуючих засобів. Крім зволоження, з яким ця олія відмінно справляється завдяки високому вмісту жирних кислот, вона заспокоює запалення та знімає свербіж. Клінічні дослідження з використання олії ши для лікування екземи у дорослих та дітей показали зменшення свербежу через 2-4 тижні. Олія ши, як вважається, рідко викликає алергію, що робить її підходящою для найчутливіших типів шкіри.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!