Батькові дітей загрожує депортація: українка в Польщі народила четвірню

23.09.2021 09:20 911 0
Батькові дітей загрожує депортація: українка в Польщі народила четвірню

Четверо малюків побачили світ у понеділок, 20 вересня, у лікарні міста Вроцлава.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на onet.pl, пологи відбулися на 30-му тижні вагітності. 

На світ з'явилося четверо хлопчиків масою від 1270 до 1550 грамів. Діти - здорові, однак їхньому батькові загрожує депортація в Україну.

Родина, в якій народилася четвірня, в пошуках кращого життя переїхала до Польщі з українського міста Кропивницький 6 років тому. На той момент у них вже був син, якому зараз виповнилося 16 років. Оселилися у Вроцлаві, де знайшли роботу та винайняли житло. Пізніше Марина К. та Олексій К. уклали в Польщі офіційний шлюб. Проблеми ж почалися нещодавно. 

На фірму, де був працевлаштований чоловік, прийшли з перевіркою прикордонники. Виявилося, що українець працював без необхідного дозволу воєводи. Через це його покарали штрафом в розмірі 3-х тисяч злотих та видали зобовязання до виїзду з країни. Штраф чоловік сплатив, а от вирішити іншу проблему буде складніше. Поки триває стан епідемії, невідкладна депортація тимчасово відкладена, однак ця загроза постійно висить на родиною.

Українці подали апеляцію на рішення прикордонної служби. Їхній юрист каже, що ухвалу про депортацію винесли законно, однак шанси скасувати її все одно є з огляду на ситуацію, в якій опинилася родина. Жінка не може залишитися сама без чоловіка зі старшим сином та новонародженою четвірнею. А чоловік повинен мати дозвіл на роботу, щоб піти працювати й могти фінансово забезпечити сім'ю. 

Наразі на історію українською родини звернула увагу уповноважена президента Вроцлава у справах мігрантів з України Ольга Хребор.

Читайте також:

Теги: Польща
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...