Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Президент ветував Закон про «єдине вікно» на митниці (ДОКУМЕНТ)

Президент пропонує виключити із Закону окремі пункти

Президент Петро Порошенко повернув до Верховної Ради з пропозиціями Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо впровадження механізму «єдиного вікна» і оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» , який був прийнятий Верховною радою 5 липня поточного року.

Глава держави зазначив, що Закон є надзвичайно важливим і висловив підтримку необхідності введення «єдиного вікна». При цьому він не може підтримати окремі положення Закону.

Йдеться про положення, згідно з якими спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка.

Президент вважає, що державна підтримка на часткове відшкодування вартості закупівлі спеціальних вагонів для перевезення зерна, яка вводиться Законом є несправедливою по відношенню до більшості сільськогосподарських товаровиробників, оскільки претендувати на таку держпідтримку зможуть переважно великі сільськогосподарські підприємства.

Відтак, Порошенко пропонує виключити ці пункти з Закону.

“… пропоную у розділі ІІ Закону України “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України щодо запровадження механізму “єдиного вікна” та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України” пункти 21 та 25 виключити”, – йдеться у пропозиціях Президента.

Водночас, згідноз Поданням, доповідатиме пропозиції Президента України під час розгляду зазначеного Закону на пленарному засіданні Верховної Ради України Представник Президента України у Верховній Раді І.Луценко.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Президент ветував Закон про кримінальну відповідальність за контрабанду лісу (ДОКУМЕНТ)

Читайте також: Запит закарпатських депутатів про зниження вартості розмитнення авто Южаніна сприйняла негативно

Реклама
Реклама
загрузка...