Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Запит закарпатських депутатів про зниження вартості розмитнення авто Южаніна сприйняла негативно

«Заклик Закарпатської облради знизити вартість розмитнення авто на єврономерах не буде реалізований», — Южаніна

Формула в законопроектах про єврономери є компромісною і влаштовує представників великих бізнес-асоціацій України, тому заклик Закарпатської облради знизити вартість розмитнення не буде реалізований.

Сказала глава комітету з питань митної політики, народна депутатка від БПП Ніна Южаніна в інтерв’ю OBOZREVATEL.

За її словами, комітет при підготовці законопроектів № 8487 і 8488 до другого читання буде враховувати позиції всіх сторін, але в цілому нинішня формула, закріплена в проектах — компромісна.

«Пропонована в законопроекті формула (розрахунку податку при реєстрації авто на єврономерах) є компромісною між усіма сторонами. У разі радикальних змін вона не буде підтримана представниками бізнес-спільноти та великих бізнес-асоціацій. Тому при підготовці проектів до другого читання ми будемо дискутувати в комітеті з усіма сторонами. В іншому випадку нічого не вийде», — підкреслила Южаніна.

Глава комітету додає, що це право Закарпатської облради звернутися з пропозиціями до будь-якої інституції.

«З самого початку розгляду цього проблемного питання, дискусія почалася за участю активістів і голови Закарпатської ОДА. Розумію, що проблема евроавто для цього регіону дуже актуальна, і тому стає зрозумілим бажання якомога швидше вирішити питання, тобто знайти прийнятні умови. Щоб авто були розмитнені як можна дешевше. Я впевнена, що компромісне рішення буде знайдено і проекти законів будуть прийняті вже восени».

Нагадаємо, Депутати Закарпатської облради запропонували свої методи зняття соціальної напруги: питання євроблях

Реклама
Реклама
загрузка...