Подорож на орендованому авто: що необхідно знати

27.07.2021 10:19 408 0
Подорож на орендованому авто: що необхідно знати

Коли відправляєшся у далеку подорож, особливо у велике місто, то, якщо це не автобусний тур, постає запитання, як пересуватися далі. Найбільш очевидне рішення – користуватися громадським транспортом, проте всі плани доведеться підлаштовуватися під його графіки і маршрути. Орендоване авто надасть мандрівці більше спонтанності і свободи.

Це стосується не тільки закордонних поїздок. Оренда авто в Україні  https://alin.ua/ насправді може виручити, якщо хочеться подорожувати країною на автомобілі, але є розуміння, що, по-перше міська малолітражка може не найкращим чином проявити себе на далекій дистанції, а по-друге, у ній не поміститься багаж усієї сім’ї. Поїхати у відпустку на орендованій машині – звичне явище в Америці, проте для України це все ще здається чимось новим. Утім, незалежно від місця призначення, щоб усе минуло гладко, слід врахувати ряд деталей.

Замовляйте оренду авто завчасно

Варто зробити це на етапі планування подорожі – фактично, як і бронювання готелів. 

Порівнюйте ціни

Вибір моделей у автопарку, так само як і вартість прокату, у різних компаній варіюється у дуже широкому спектрі. На ціну впливають тривалість оренди, розмір транспортного засобу і навіть тип коробки передач. Зверніть увагу, що деякі компанії вимагають завдаток, щоб захиститися від імовірних збитків. Можна натрапити на акції або спеціальні пропозиції, що скоротить витрати. 

Ознайомтесь з договором оренди, перш ніж підписувати

Там можуть бути специфічні умови – наприклад, заборона рухатися дорогами без покриття. А за порушення умов договору передбачені штрафи.

Зведіть кількість водіїв до мінімуму

Компанії, які надають авто у прокат, пропонують вписати у договір оренди додаткового водія – але за додаткові-таки гроші. Якщо ви подорожуєте великою родиною або з друзями, це може бути корисно, особливо коли переїзд далекий. Але не потрібно записувати всіх, хто має водійське посвідчення. Тим паче, що в Україні виставляють обмеження за віком та стажем водіння, і особі, яка щойно отримала права, не довірять керувати орендованою автівкою. А за кордоном для водіїв молодше 25 років прокат авто часто обійдеться дорожче незалежно від їхнього стажу.

Додаткові зручності візьміть з собою

Служби прокату пропонують встановити у машину Wi-Fi, GPS-навігатор або навіть дитяче автокрісло за окрему платню. Однак ніщо не заважає роздавати інтернет зі свого смартфону, так само як користуватися особистим ґаджетом для навігації. І тим паче неможливо заборонити взяти з собою власне автокрісло для дитини.

Повернути авто можна буде у іншому місті

Повертатися назад до міста, де ви взяли авто, необов’язково – машину можна залишити деінде. Така опція підійде тим, хто планує їхати назад абсолютно іншим маршрутом. Вартість її розраховують індивідуально залежно від місця повернення. Тут слід зважити, чи заощаджений час виправдовує додаткову витрату коштів.

Подача машини у готель чи аеропорт влетить у копієчку

Якщо машина чекатиме у пункті прокату, а не безпосередньо на летовищі чи біля готелю, за її подачу не доведеться сплачувати зайве. Пункти прокату часто розташовані неподалік аеропортів чи інших транспортних вузлів, тому дістатися до них буває не так уже й складно.

Уточніть можливість паркування у місцях ночівлі 

Зверніть увагу, чи при готелі, хостелі або апартаментах, до яких ви прямуєте, є парковка і якого типу. Платна чи безкоштовна? На ній вистачить місця? Якщо готель має приватний паркінг, є сенс заздалегідь зарезервувати місце, оскільки для всіх гостей може не вистачити простору.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...