Початок Успенського посту: сильна молитва до Богородиці, щоб мати міцне здоров’я та достаток у домі весь рік

13.08.2021 19:20 697 0
Початок Успенського посту: сильна молитва до Богородиці, щоб мати міцне здоров’я та достаток у домі весь рік

Дуже сильна молитва до Богородиці, яку читають 14 серпня в перший день Успенського посту, щоб мати міцне здоров’я та достаток у домі весь рік.

Успенський піст присвячується святу Успіння Божої Матінки, яка за допомогою посту й щирих молитов готувала себе до зустрічі з Христом. На знак поваги до Діви Марії усі щирі віряни щороку повинні дотримуватися суворого посту. Перший день посту вважається одним з найважливіших і, як правило, найтяжчих.

Молитва на початок Успенського посту


«Богородице, пречиста Діво Маріє, непорочна і безстрашна. Дай сили нам, грішним, щоб могли ми піст почати з добрих справ і налаштуватися на утримання від мирського. Дай нам терпіння і зміцни віру нашу, щоб змогли словом і ділом пом’янути тебе.
Зміцни дух наш і допоможи нам відкинути думки темні, що душу руйнують. Моли Бога, Заступнице наша, яко ж і ми будемо молити Його невпинно про порятунок і прощення зараз і на віки віків.
Амінь».

14 серпня варто також прочитати такі молитви, як «Богородице Діво, радуйся» і «Живі допомоги». Будь-який піст – час молитов, тому не забувайте про те, що молитися потрібно кожен день.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...