У Полянській територіальній громаді відбулося засідання Закарпатського відділення Всеукраїнської асоціаціії ОТГ (ФОТО)

13.08.2021 18:50 419 0
У Полянській територіальній громаді відбулося засідання Закарпатського відділення Всеукраїнської асоціаціії ОТГ (ФОТО)

В Поляні вчергове зібралися представники 16 гірських територіальних громад Закарпаття - члени Всеукраїнського Відділення ВАОТГ та потужна команда Всеукраїнської асоціації ОТГ для того, щоб поділитися здобутим досвідом та обговорити болючі питання територіальних громад.


На цьому заході зібралися представники, які мають єдину мету -розвивати територіальні громади та спільно вирішувати проблеми. І сьогодні тут презентували кращі практики Полянської громади.

Присутнім розповіли про туристичний, економічний та соціальний потенціал громади, поділилися планами розбудови інфраструктури.

Обговорили підписання проєктно-кошторисної документації та угод по будівництву сміттєпереробного заводу в Полянській територіальній громаді та масштабне будівництво басейну в Полянському ліцеї.

Валентина Полтавець, генеральний директор ВАОТГ представила присутнім команду, з якою завітала в Поляну для обміну кращими практиками та розповіла про важливі аспекти роботи асоціації. Також вручила нагороду «Полянська платформа з обміну кращим досвідом Всеукраїнської асоціації ОТГ».

Читайте також:

Теги: Поляна
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...