Побутова хімія: що обрати для дому

24.06.2020 22:24 231 0
Побутова хімія: що обрати для дому
До того ж вибрати потрібні товари можна, не покидаючи квартири — в інтернет-магазині «АШАН» на відповідній сторінці https://auchan.ua/bytovaja-himija-i-hoztovary/. Мережа гіпермаркетів запустила новий сайт, на якому представлено ще більше продукції з описами. Отже, ви, не поспішаючи, зможете сформувати замовлення, яке доставлять «Новою поштою» до відділення чи додому, також — забрати у самому гіпермаркеті, якщо він розташований поблизу.

Починаємо з прибирання

Здається, чи не варто придбати один засіб, позначений як універсальний, і зекономити. Насправді купувати ви його будете в рази частіше, і не тільки тому, що митимете все, а й тому, що витрачатиметься він у більших об’ємах, ніж спецзасіб, на однакову ділянку роботи. У господарстві обов’язково знадобляться засоби для:
  • миття вікон та скла, які не залишають розводів, а також поліролі для меблів;
  • посуду, духовок, побутової техніки, що видаляють складні забруднення без зайвих зусиль;
  • миття підлоги. Така продукція не тільки прибирає бруд, який видно, але й знищує мікроорганізми, котрі потрапляють в оселю з вулиці;
  • прибирання ворсистих поверхонь, по суті — домашня хімчистка килимів, м’яких меблів. Що стосується оббивки диванів та крісел, то тут потрібно дивитись на сам матеріал — є плямовивідники, призначені для синтетичних тканин, велюру, оксамиту тощо;
  • ванної чи душової кабінки, призначення яких не стільки очистити, скільки не дати з’явитися шкідливим грибкам;
  • туалету. Формули таких засобів розраховані на боротьбу з відповідними бактеріями та усунення неприємного запаху.

Пральний порошок — який він?

Із пральними засобами начебто все зрозуміло, поки не бачиш нові пропозиції виробників. Осягнути, що це — маркетинговий хід чи дійсно потрібний товар — можна тільки, розібравшись у видах продукції. Пральні засоби класифікують за такими категоріями:
  1. Призначення. Це найпростіше — для ручного прання та використання в пралці-автоматі. Чи можна перший засипати замість другого? Звичайно! Якщо хочете, щоб уся квартира покрилася піною. Формула «ручного» порошку розрахована на утворення піни навіть при невеликому докладанні зусиль. До речі, надлишок піни шкодить внутрішнім частинам техніки.
  2. Склад. Синтетичні, гіпоалергенні, натуральні. У перші додано ПАРи (поверхнево-активні речовини) та фосфати. Саме вони «відповідають» за якість прання, але негативно впливають як на людину, так і на довкілля, тому відомі бренди постійно працюють над зниженням їхньої концентрації. У гіпоалергенних шкідливі речовини або максимально знижені, або мийна речовина інша. Зазвичай до цієї категорії належить дитячий порошок. Натуральні біопорошки бережуть тканини, відмінно видаляють плями натурального походження, а от інші, на жаль, ні.
  3. Види тканин. Окремо випускають засоби для делікатних тканин (усіх або конкретних — шовк, бавовна, льон), білої, чорної, кольорової білизни.
  4. Форма випуску. «Порошок» — назва умовна, оскільки пропонуються засоби у вигляді гранул, капсул, гелів, рідини.
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!