Поблизу словацького кордону прикордонники зупинили групу чоловіків: четверо закарпатців намагалися втекти до Німеччини

03.03.2026 18:02 129 0
Поблизу словацького кордону прикордонники зупинили групу чоловіків: четверо закарпатців намагалися втекти до Німеччини

Військовослужбовці Чопського загону затримали четвірку громадян України, які намагалися перетнути кордон зі Словаччиною поза пунктами пропуску.

Рух кількох осіб у напрямку державного рубежу виявили за допомогою фотопастки. На пошуки ймовірних правопорушників одразу вислали групу реагування від відділу «Великий Березний». Їх пересування відстежували дроном.

Групу чоловіків виявили у лісі за кількасот метрів від кордону. Коли ті помітили прикордонний наряд, то стали тікати від нього. На законні вимоги правоохоронців вони не реагували. Щоб зупинити порушників, військовослужбовцям довелося здійснити декілька попереджувальних пострілів вгору та застосувати службового собаку.

Затримані виявилися місцевими жителями віком від 31 до 43 років, знайомими між собою. У ході опитування вони зізналися, що мали намір потрапити до Німеччини у пошуках кращого життя.

Правопорушників доставили у прикордонний підрозділ з метою складання адміністративно-процесуальних документів. Їм доведеться відповідати одразу за декілька правопорушеннь: спробу незаконного перетину державного кордону (ч.2 ст.204-1 КУпАП), порушення прикордонного режиму (ст.202 КУпАП) та злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця Державної прикордонної служби України (ч.2 ст.185-10 КУпАП).

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!