Перші білі гриби: стали відомі ціни в Ужгороді

18.05.2018 09:29 44 0
Перші білі гриби: стали відомі ціни в Ужгороді
Правлять по сто гривень за кілограм. Дари лісу користуються в покупців попитом – ароматні і чисті, не червиві, пише «Карпатський об'єктив»
17 травня, – релігійне свято Воснесіння Христове. Хто куди (на роботу, до церкви на Службу Божу чи на престольний празник), а грибарі – до лісу.
О 16.30 на пішохідній зоні біля Зеленого ринку в Ужгороді лісовими трофеями торгують літні чоловік і жінка. Кілограм білих продають по 80 грн. Кажуть, що продавали по сто, а ці готові віддати по 80, бо поспішають додому – в Худльово, що на Ужгородщині.
Під час розмови з кореспондентом “Карпатського об’єктива” з’ясувалося, що пан Михайло – затятий грибар.
 – Перших білих цього року знайшов 5 травня. Скільки живу, так скоро білих не знаходив. Після Юря (свято 6 травня) знайшов ще декілька. З понеділка 14 травня грибаримо у лісах Ужгородщини. Люди за кожним кущем. Але додому кожен повертався з трофеями, – розповідає емоційно, крутячи між пальцями цигарку.
Жінка приєднується до розмови:
– Тепер погода слугує для грибів: земля прогріта файно, ночі холодні, дощик попадав. Дивіться, гриби чисті і пахнуть, – розламує шапочку на двох грибах. – На кілограм іде багато, бо легкі.
Дядя Міша цікавиться, чи люблю грибарити. Запрошує скласти йому компанію.
 
– Ходіть з нами завтра. Але не забудьте взяти чакушку літрову, можна і дві, – вдається до жарту. Від фіґлі задоволено сміється. Припалює цигарку і смачно закурює.
Тетяна Грицищук
Нагадаємо, В Ужгороді на ринку вже продають кавуни
Теги: Ціни
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...