Патрульні затримали водія та пасажира автомобіля, який на великій швидкості збив пішоходів і втік з місця
15.08.2018 14:28
162
0
Негайно прибувши на місце події, інспектори з'ясували: на пішохідному переході автомобіль Audi на великій швидкості здійснив наїзд на групу осіб. У результаті, один чоловік отримав тілесні ушкодження, ще троє людей — жінка з двома дітьми — змогли уникнути зіткнення, однак перебували у шоковому стані. Автомобіль Audi з місця пригоди втік.
Поки лікарі швидкої надавали невідкладну допомогу потерпілому, патрульні встановили, що авто Audi було на іноземній реєстрації, й у салоні перебувало двоє осіб. Також очевидці події надали опис водія та пасажира й вказали, що транспортний засіб, причетний до ДТП, поїхав у напрямку вулиці Закревського.
Патрульні оперативно виявили авто Audi, схоже за орієнтуванням, покинутим на трамвайних коліях на вулиці Закревського. Особи, які перебували в автомобілі почали втікати. До пошуків осіб, причетних до вчинення ДТП, було залучено усі екіпажі Деснянського району міста. У результаті, патрульні затримали водія та пасажира, ймовірно, причетних до вчинення ДТП з потерпілими. Обоє чоловіків мали ознаки алкогольного сп'яніння.
На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу, якій і передали затриманих. Потерпілого чоловіка шпиталізували до лікарні. Надалі справою займатимуться слідчі.
Нагадаємо, Знову стріляли. Поліція ввела план “Перехоплення”
Нагадаємо, Знову стріляли. Поліція ввела план “Перехоплення”
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0