Парк Шенборна, мініскульптурки, велнес і пригоди: 5 причин поїхати у Воєводино
.jpg)
Готель «Воєводино» неподалік селища Тур’я Пасіка був заснований у 1997 році. Відтоді оточена лісом гірська ущелина перетворилося на фешенебельний курорт, відомий далеко за межами Закарпаття.
На Закарпатті немає нестачі у курортах, проте мало комплексів європейського класу. А ще ж – із одним з найкрасивіших в Україні парків. На відпочинок у Воєводино можна приїхати у будь-який сезон, самому або з сім’єю https://voevodyno.com/ua/family-and-children/. Тут проводять весільні церемонії і бізнес-заходи. З одного боку, Воєводино – нове та сучасне місце, з іншого – воно віддає шану історії. Цей курорт має родзинки, здатні зацікавити будь-якого мандрівника.
- Парк Шенборна
Чи не найпомітнішою принадою Воєводина став парк Шенборна, відкритий у 2013 році. Він являє собою ретельну копію парку замку Берегвар (більше відомого просто як замок Шенборнів). Оригінальний парк був закладений наприкінці XIX століття і за той час зазнав безліч змін. У новому ж намагалися відтворити настрій початкової епохи, зокрема віддали дань захопленню Ервіна Фрідріха Шенборна-Бухгейма астрономією: на баштах вхідної брами є 4 базові шпилі, що символізують 4 пори року і 12 малих шпилів як символ 12 місяців року. Острівець посеред озера у парку контурами нагадує карту Австро-Угорської імперії періоду її створення, а над озером працює побудований з каменю водяний млин, всередині якого пригощають вином і «шотименями» (тістечками). Місток Чотирьох Євангелістів викликає асоціації з Карловим мостом. У парку встановлені скульптури австрійського імператора-довгожителя Франца-Йосифа та його прекрасної дружини Сіссі. 12 гектарів парку можна як обійти пішки, так і об’їхати у відреставрованій кареті часів Австро-Угорщини.
- Кельтський сад з мініскульптурками
У Воєвидині вдасться перенестися навіть у ще більш ранню епоху – зайшовши до кельтського саду. Тут у рунічному колі ростуть дерева календаря друїдів. Кельти дуже шанували ліси і вірили, що даті народження людини відповідає певне дерево – такий собі рослинний гороскоп. Поруч причаїлися мініскульптурки кельта-друїда, кельта-коваля, кельта у чані та кельта-винороба. Все це тут не просто так – на Закарпатті у давнину існувати кельтські поселення.
- СПА-відпочинок
Релаксація наодинці з природою та історичним натхненням буде неповною без оновлюючих процедур. У СПА-центрі Воєводино знайдеться все, щоб відновити душевну рівновагу і покращити здоров’я тіла: масаж, лазні, чани, фітобочка, обгортання, детокс, скрабування, стоун-терапія, соляна кімната, басейни, заняття йогою, тренажерний зал. І навіть більше – розроблені цілі СПА-тури у Воєводино з комплексними програмами процедур, які допоможуть відновити сили і покращити фігуру – від гідромасажних ванн до йогуртових і шоколадних обгортань.
- Заряд активності
Мріяли навчитися кататися верхи, танцювати зумбу, побувати на майстер-класі шеф-кухаря або зайнятись творчістю, але не вистачало часу? У Воєводино є власна конюшня, отож можна відвідувати заняття з верхової їзди і навіть відправитися в кінний похід у гори. У арт-клубі відбуваються майстер-класи з кулінарії, виготовлення ляльки-мотанки і декупажу, на яких проявляють свої таланти і дорослі, і діти. Маленьким бешкетникам припаде до смаку мотузковий парк і стрільба з лука. А зумба і аквааеробіка – те, що треба їхнім мамам після ситного боґрача.
- Є сніг – є лижі
Так, Воєводино – ще й гірськолижний курорт. Зимовий сезон триває з кінця грудня до березня. Тут є навчальна траса і дитячий підйомник, а для більш досвідчених лижників – траса середньої складності довжиною 900 м. А опанувавши навички катання на лижах з інструкторами у Воєводино, можна відправлятися підкорювати і складніші маршрути. Зовсім маленькі діти взимку спускаються зі схилів на санчатах. А ще у сніжні дні вдасться відчути себе героєм казки про Снігову королеву – якщо проїхатися на кінних санях
Коментарі - 0