Олімпіада-2022: Усі результати українців у 1-й день Ігор у Пекіні

05.02.2022 13:20 1608 0

У стрибках з трампліна Євген Марусяк стрибнув на 73 м та отримав за свою спробу 49,8 бала.

Це дозволило йому посісти підсумкове 48-ме місце та опинитися серед 50 стрибунів, які виступлять у фіналі.

Ще один українець - Антон Корчук - подолати кваліфікацію не зміг. Стрибка на 67,5 м та оцінки у 38 балів вистачило, щоб потрапити на 52-у позицію.

У лижних гонках у скіатлоні на 15 км , яка фінішували 56-ю. Вікторія Олех 60-та, Юлія Кроль - 62, а Дар'я Рубльова відстала від лідерки на коли та була знята з дистанції.

• Нагадаємо, 5 лютого перше золото Олімпійських ігор у Пекіні здобула норвезька лижниця Терезе Йохауг в скіатлоні на 15 км.

• 4 лютого українські фігуристи Олександра Назарова і Максим Нікітін зайняли 9 місце у танцях на льоду в командному турнірі Олімпіади-2022.