Важко посперечатися з тим, що вміст важливіший за обгортку. Однак саме красива упаковка справляє перше враження і пробуджує бажання зазирнути досередини та заволодіти річчю. Це справедливо і тоді, коли йдеться про подарунок.
У цьому випадку обов’язковим є елемент несподіванки. Подарункова обгортка здебільшого не вказує на те, що всередині, а приховує – але невідомість робить її вміст ще більш жаданим. Класика – барвистий обгортковий папір та бантик, але це далеко не єдиний спосіб упакувати презент.
«Консерви»

Дарувати шкарпетки, здавалося б, моветон. Але без них не обійтися. І якщо вже доводиться поздоровляти кого-небудь з черговим святом новою парою шкарпеток, бо старі всі порвалися або загубилися, краще робити наголос на незвичності пакунка. Тому набувають популярності консервовані шкарпетки, але не тільки вони. У «консервах» дарують нижню білизну, насіння для розсади чи навіть воду з Чорного моря. З веселою упаковкою і сам вміст здасться не таким банальним.
Коробка з дерева

Якщо хочеться, аби пакування не відправилося на сміття одразу після того, як з нього дістануть подарунок, варто зупинити вибір на дерев’яній коробці
https://zrobyvtato.com.ua/korobki/. Така зможе ще довго слугувати для зберігання важливих чи просто милих серцю дрібниць і завдяки майстерному оформленню сама стане вдалим доповненням інтер’єру.
Більше натуральності

Замість бантиків з поліетилену в оформленні можна використати природні елементи: квіти, ягоди, листя, шишки, гілки. Навіть цілий букет може перетворитись на елемент пакунка. Подібний декор гармонійно поєднується з крафтовим екопапером, мішковиною або навіть найпростішою картонною коробкою.
Упаковка-орігамі

Папір і картон – податливі матеріали, тому зовсім не обов’язково надавати подарунковій упаковці суворої геометричної форми. Як щодо сорочки в пакеті у формі сорочки? Тавтологія? Насправді всередині може виявитися щось інше. Якщо не пошкодувати фантазії, умінь та часу, пакунок здатен набути вигляду практично будь-чого: тварин, предметів, приладів та навіть міфічних істот.
М'який згорток

Найтепліші почуття передасть подарунок, загорнутий у тканину. Такий пакет чи мішечок легко зробити з шарфа, рушника або старого светра, однак ліпше не дуже потертого. Якщо ж це нова річ, то упаковка виступатиме в якості ще одного підношення. Замість бантика можна використати квіти або м’які помпони.
Сам собі упаковка

Деякі речі здані обійтися без пакування – головне викласти їх привабливим і несподіваним чином. Наприклад, склавши кухонні рушники, ухват і дерев’яні лопатки у вигляді торта. Рушники взагалі можна складати у будь-які форми, навіть зробити з них м’які іграшки. Однак до креативної переробки надається багато речей – просто спробуйте уявити їх у непритаманній їм іпостасі.
Пакунок з фото

Коли потрібно піднести презенти кільком людям одночасно, постійно виникає питання: де чия коробка? Для розпізнавання подарунки зазвичай підписують. Але є інший спосіб уникнути плутанини: помістити на упаковці світлину того, кому вона призначена. Тоді точно не доведеться показувати і роз’яснювати що, де і кому.
Читайте також: Були постійні конфлікти: донька всадила матері 5 разів ніж у спину і заявила, що це самогубство (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Коментарі - 0