Один день для Павлика: небайдужих закликають долучитись до акції, щоб врятувати хворого на СМА закарпатця

26.11.2021 14:03 577 0
Один день для Павлика: небайдужих закликають долучитись до акції, щоб врятувати хворого на СМА закарпатця

Подарувати Павлику Мотичці дохід за один робочий день. 7 грудня всіх охочих просять перерахувати свій одноденний заробіток на лікування дворічного хлопчика з Синевира, який страждає на  спінальну м’язову атрофію. 

Волонтери оголосили благодійну акцію, аби пришвидшити збір на лікування маленького закарпатця, якому залишається все менше часу для того, щоб він міг пройти терапію інноваційним препаратом Zolgensma. 

«Попри довгий шлях і складний шлях, ми впевнено подолали екватор збору, досягнувши позначки у 61%. Знаю, що багато з Вас допомогали вже не один раз і продовжують допомогати нашому Павликові! Я прошу об'єднати наші зусилля знову, в один день, і всім разом зробити ривок та допомогти закрити наш збір.

7 грудня прошу долучитися до акції "Один день для Павлика" та врятувати життя Павлика. Цього дня кожен небайдужий може подарувати свій дохід за один робочий день Павлику…

Допоможіть нашій мрії здійснитися вже цієї зими - подаруйте Павлику життя!», – написали на сторінці help.pavlik.sma у Instagram.

У жовтні аналогічну благодійну ініціативу реалізували для дівчинки з СМА Вікторії Полюги, яка живе у Львові. Ймовірно, вона і стала прикладом для того, щоб організувати таку ж акцію для Павлика. 

Всі необхідні кошти на лікування Вікторії вже зібрали, і дівчинка отримала запрошення запрошення до США на введення препарату Zolgensma у клініці в Сан-Антоніо. Після завершення збору батьки львів’янки Вікторії Полюги переказали закарпатцю Павлику Мотичці 1 мільйон гривень.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...