Новий склад Тячівської райради: депутати прийняли присягу

24.11.2020 15:15 713 0
Новий склад Тячівської райради: депутати прийняли присягу
На першій сесії Тячівської райради керівників поки не обирали. На сесії депутати прийняли присягу, потім обрали тимчасову комісію і було прийняте рішення провести першу сесію в декілька засідань і обрати керівний склад ради на наступному засіданні. Нагадаємо, що в процентному відношенні партії в раді мають такі місця:
  • «Слуга народу» - 9276 голосів (26,17%);
  • «Рідне Закарпаття» - 8533 (24,07%);
  • ВО «Батьківщина» - 5132 (14,48%);
  • «За майбутнє» - 4047 (11,41%);
  • «Опозиційна платформа – За життя» -  3453 (9,74%);
  • «Команда Андрія Балоги» - 2729 (7,70%);
  • «Європейська солідарність» - 2271 (6,40%).
Поіменний склад ради:
№ п/п П.І.Б. Висунуті партіями
1 Берінде Юрій Юрійович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
2 Бібен Тамара Василівна Закарпатська обласна організація Політичної партії «За майбутнє»
3 Бонка Василь Васильович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
4 Буга Дмитро Васильович Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
5 Вурста Михайло Михайлович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
6 Галас Анна Вікторівна Закарпатська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»
7 Голубка Татьяна Михайлівна Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»
8 Гудак Василь Антонович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
9 Дан Василь Васильович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
10 Декет Богдан Іванович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Команда Андрія Балоги»
11 Декет Марія Михайлівна Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
12 Джурджа Віталій Відорович Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»
13 Дикун Михайло Васильович Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
14 Довгуник Василь Михайлович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
15 Дьордяй Віталій Іванович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Команда Андрія Балоги»
16 Змикало Родіка Андріївна Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
17 Каганець Василь Йосипович Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»
18 Корнута Іван Васильович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
19 Лебедєва Тетяна Степанівна Закарпатська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
20 Майор Андрій Андрійович Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»
21 Медвідь Іван Матвійович Закарпатська обласна організація Політичної партії «За майбутнє»
22 Палінкаш Олег Михайлович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
23 Регуш Мар'яна Петрівна Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
24 Реплюк Оксана Петрівна Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
25 Рознай Олена Вікторівна Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
26 Романюк Ольга Петрівна Закарпатська обласна організація Політичної партії «Команда Андрія Балоги»
27 Рошко Михайло Іванович Закарпатська обласна організація Політичної партії «За майбутнє»
28 Савчук Ігор Петрович Закарпатська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»
29 Сасин Василь Михайлович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
30 Симодейко Віталій Михайлович Закарпатська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»
31 Стойка Тетяна Іванівна Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»
32 Токар Іван Іванович Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»
33 Тулайдан Степан Іванович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
34 Фабрицій Іван Іванович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
35 Химинець Віталій Васильович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Команда Андрія Балоги»
36 Цубера Василь Іванович Закарпатська регіональна організація Політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»
37 Цуперяк Анатолій Олексійович Закарпатська обласна організація Політичної партії «За майбутнє»
38 Шафар Тетяна Василівна Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
39 Шваб Андрій Миколайович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
40 Шелевер Михайло Іванович Закарпатська обласна організація Політичної партії «За майбутнє»
41 Шелемба Дмитро Васильович Закарпатська обласна організація Політичної партії «Слуга народу»
42 Яринич Марія Михайлівна Закарпатська обласна організація Політичної партії «Рідне Закарпаття»
Цілком очевидно, що більшість сформують Слуга Народу та Рідне Закарпаття, які і визначатимуть, хто з представників цих фракцій очолить раду.   Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...